x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
1e1’den görkemli açılış
19.07.2012 - FMCG / Gıda Market
Yerel perakende sektöründe hızla büyümeye devam eden 1e1 Market 35. mağaza açılışını görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

1e1 Market, Antalya’nın en işlek caddelerinden biri olan Meltem semtindeki 2. mağazasını açtı. Bu mağazanın açılışıyla beraber 1e1, 35. mağazasını bünyesine eklemiş oldu.

Meltem 2 mağazası 785 metrekare satış alanında, 3 kasa ve 19 personeli ile hizmete açıldı. 1e1 market Genel Müdürü Altan Vural açılış kurdelesini Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Duru, Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Yörükoğlu, Metin Gülel, Faruk Duru, Orhan Gülel, Cihan Bulut ile birlikte kesti.

Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın “1e1 market müthiş bir açılış organizasyonu gerçekleştirdi. Antalya’nın yerel markası olan 1e1’e şehrimize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Açılış organizasyonu adeta şölene dönüştü

Organizasyon da yer alan Bankantalya Show Band Grubu kulakların pasını silerken, dansçılarda yaptıkları halk dansıyla izleyenleri adeta büyüledi.  Açılışa katılan Özel Engelli Okulu öğrencileri ise gönüllerince eğlendiler.

Bir süre önce başlatılan “Engelleri Aşalım” kampanyasından elde edilen 11.579 TL’yi 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, Engelli Bireyler Derneği Kurucu Başkanı Özel Engelli Okulu Temsilcisi H. Cahit Oğuz’a teslim etti.

1e1 Market sponsorluğunda 15 Temmuz Pazar günü gerçekleşen, 2012 Miss Mediterranean güzellik yarışması adaylarıda açılışa danslarıyla renk kattılar.

Büyük promosyonlarla açılan Meltem 2 mağazasında 400 TL alışveriş yapan 15 kişiye çeyrek altın hediye edildi. Açılış nedeniyle kampanyaları ve hediyeleri kaçırmak istemeyen halk sabahın erken saatlerinden itibaren beklemeye başladı.
Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta bu özel güne katılanlar, DJ ve canlı müzik eşliğinde hem eğlendi hem de indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşadı.

Açılışın şölene dönüştüğü bu günde bölge halkı,  evlerinin balkonundan geç saatlere kadar eğlenceye eşlik etti.

Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
1E1 MARKET
SİNAN MAH.SERİK CAD.NO: 243 ALTINOVA ANTALYA
+90 242 3406080
www.1e1market.com.tr/