Altunbilekler’de; yönetim kurulu, departman yöneticileri, bölge müdürleri ve mağaza müdürleri ile 2018 yılı 3. çeyrek performans değerlendirmesi paylaşıldı.

Ankara’da gıda perakendesi sektöründe 34 yıldır faaliyet gösteren Altunbilekler, 2018 yılı 3. çeyrek iş sonuçlarını değerlendirmek üzere Departman Yöneticileri, Bölge Müdürleri ve Mağaza Müdürlerinden oluşan 100 kişilik ekibi ile 14 Kasım 2018 Çarşamba günü Altunbilekler Genel Müdürlük’te bir araya geldi.
 
Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek; Altunbilekler’in Ankara’da; kıymetli, değerli bir marka olması, yöneticilerimizin değerli olması ve yetkin çalışanlarımız ile yarattığımız farktan kaynaklandığını dile getirerek başladığı açılış konuşmasında, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sürece de değinerek “ülke ve perakendeciler olarak zor bir süreçten geçildiğini, bu sürecin de verimli çalışarak aşılacağını ve 2018 yılının olumlu kapanacağını” ifade etti.
 
2018 yılının 3. çeyrek iş sonuçlarının paylaşıldığı toplantı içeriğinde perakendenin gündeminde olan konulardan Meclis'te görüşmeleri başlayan sağlık paketinde yer alan sigaraya düz paket uygulaması, poşet kullanımının yılbaşından itibaren ücretli olacağı, değerlendirilirken, paylaşılan pazar bilgisi, sektör analizleri tüm katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.
 
Satınalma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk ve Satış ve Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz’un da faaliyet alanları ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdikleri toplantıda, 2018 yılı 3.çeyrek iş sonuçları ve şirketin son çeyreğinde ki faaliyet odakları ile 400.000’e yaklaşan Altunbilekler İYİ KARTlı müşterisinin kartlı alışverişleri, İYİ KART’la gerçekleştirilen kampanya sonuçları ile ilgili pek çok veri katılımcılarla paylaşıldı.
 
2018 yılında da “Daha İyisi İçin”
 
2018 yılının fırsat yılı olarak tanımlandığı toplantıda; yapılan işlerde hep daha iyisi için çalışıldığı ifade edildi. İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek “Ankara’nın her ilçesinde ve Kırıkkale’de olmak üzere toplam 69 mağazamızla ve 2500 kişilik kadromuzla hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmeti, yıllar içinde mümkün olan en geniş kitleye ulaştırmayı, sadece Ankaralılara değil, yurt genelinde milyonlarca haneye taşımayı kendimize hedef olarak belirledik ve “hem netten hem marketten” sloganıyla e-ticarete ilk adımımızı attık ve pek yakında tüm Türkiye’ ye hizmet verileceğiz.” bilgisini paylaştı. E-ticaret projesinde oluşturulan Satın Alma, Satış, Pazarlama stratejilerine kadar tüm planlar detaylı olarak katılımcılara anlatıldı.
 
 
Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanlığını da yürüten, Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBİLEK, kapanış konuşmasında, 2018 yılı 3. Çeyrek iş sonuçlarındaki başarının tecrübeli ve güçlü ekiple gerçekleştirdiklerini ve bu başarılı ekibin, yılın son çeyreği içinde hedeflerini başaracak güçte ve donanımda olduğunu vurgulayarak tüm ekibe teşekkür etti.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x