Altunbilekler, baştan sona yenilediği iç tasarımlarıyla Kardelen 1 mağazasını 02 Mart’ta yeniden hizmete sundu.

Müşterilerine “Daha iyi hizmet” vermek amacıyla yenilenen mağazanın açılışında Batıkent semti sakinlerinin ilgisi yoğundu.
 
2018 Yılında da “Daha İyisi İçin” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam eden Altunbilekler, hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışarak Ankara’nın dört bir yanında yatırım yapmaya devam etmenin yanında, var olan mağazaların iç tasarımlarını da en son teknolojik alt yapı ve konsept çalışmalarıyla yenilemeye devam ediyor.
 
Yenileme çalışmaları kapsamında, 06 Ocak 2006 yılında açtığı Kardelen 1 Mağazasını “Daha İyisi için Daha Yenisi” mesajıyla yeniden hizmete sunan Altunbilekler, Batıkent semti ve çevresindeki semt sakinlerine ve işyerlerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. 
 
Altunbilekler yönetiminin yine müşteriyle bir arada olduğu açılışta, müşteriler mağaza imajıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, uygun fiyatlı alışveriş imkânının yanında, Altunbilekler kalitesinden ve mağaza içi hijyenden dolayı tercihlerini Altunbilekler’den yana kullandıklarını özellikle belirttiler. Yenilenen mağazanın, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken gıda ve gıda dışı toplam 600 metrekare kare satış alanı bulunuyor.
 
Altunbilekler Yatırım ve İş Geliştirme Direktörü Önder ALTUNBİLEK; 2018 yılında mağaza yenilemelerine devam etmenin yanında, müşterilerinin talepleri doğrultusunda oluşacak uygun lokasyonlarda yeni yatırımlar da yapabileceklerini belirtti. Mağaza yenilemeleri ve yeni açtıkları mağazalarda, enerjiden tasarruf sağlayacak uygulamalar ile birlikte, teknolojik yenilikleri de ön plana çıkarttıklarını ifade etti.
 
Çok sayıda Altunbilekler iş ortağının da katıldığı açılışta, farklı firmaların mağazadaki tadım aktiviteleri açılışı renklendirdi.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x