Mağaza Akademi Temsilcileri ile sektörde bir ilke imza atarak, aynı anda 10 farklı salonda "Kasada Mükemmel Hizmet Eğitimi" gerçekleştirdi.

Gönüllülük esasıyla seçilen ve uzun yıllardan bu yana mağaza müdürü pozisyonunda çalışan yöneticilerimizle, tecrübelerini paylaşmak , edindiği bilgileri alttan gelen çalışanlarımıza aktarmak ve çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırmak konusunda eğitimler vererek onların hayatlarına dokunmalarını sağlamak adına 10 kişiden oluşan bu kadro direktör ve bölge müdürü onayı ile oluşturuldu.
 
10 Ocak’ta Akademi Müdürü Ayşe Savaşkan, temsilciler ile Altunbilekler Akademi bünyesinde bir araya gelerek 2018 Eğitim Takvimi ilgili planlarını paylaştı. 
Eğitim salonlarının hazır hale gelmesi için, çalışmalar başlatıldı. Eğitimde verilecek dokümanlar, uygulanacak anketler ve katılım listeleri de bu çalışmaların son aşamasıydı.
 
Akademi Temsilcileri Neler Yapar?
 
Akademi Temsilcileri, Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri eğitimlerine tabi tutulduktan sonra ve aktaracağı eğitim ile ilgili paylaşım (sunum, doküman, form vb), prova gibi ön hazırlıklardan sonra, mesleki eğitimler vermektedir.
Akademi Temsilcisi ile on ayrı eğitim salonunda “Kasada Mükemmel Hizmet Eğitimi” ile kasiyerler ile bir araya geldi.
 
Uzun bir ön hazırlık sürecinin ardından ilk eğitimlerini veren Akademi temsilcileri ile çalışanlarımıza mentorluk yapmaları, mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olarak hayatlarına dokunmaları amaçlanmaktadır.
 
“Perakendecilik meslektir” mottosuyla ilk eğitimlerini gerçekleştiren Akademi Temsilcileri “Kasada Mükemmel Hizmet Eğitimi” ile kasiyerlerin yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunu müşteriler ve şirket açısından ne kadar hassas bir noktada bulundukları vurgulandı. Tabi bu mesleği icra ederken “daha iyisi için” neler yapmalıyız sorularına cevap aradık. İyi bir Altunbilekler kasiyeri nasıl olmalı? İyi bir Altunbilekler kasiyeri nelere dikkat eder? 3 Adım ilkemizin neden önemli olduğu ve nasıl uygulamamız gerektiği? Müşteri kimdir, alışverişlerinde Altunbilekleri neden tercih etsinler? Kasada karşılaşacak sorunların ve tehlikelerin neler olabileceği? Beden dilinin hayatımızdaki önemi gibi konuların anlatıldığı eğitimimizde çalışanlarımızın bakış açılarının değiştirmelerinin, olaylara farklı gözle bakmalarının iş hayatında daha profesyonellik göstergesi olacağının vurgulandığı verimli, motive edici bir eğitim gerçekleşmiştir.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x