Altunbilekler, Ankaralıları daha iyisiyle tanıştırmaya devam ediyor. Dünya perakendeciliğinde mimariye damga vuran ve Dünya Perakendecilik Ödülleri “2013 En İyi Konseptli Mağaza” ödülüne layık bulunan Çayyolu Mağazasını 14 Kasım’da hizmet kalitesi ile fark yaratacak değişikliklerle müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Yıllardır farklı bir isim ile hizmet veren mağaza için Altunbilekler kurumsal kimliği altında, mağaza metrekare alanının daha verimli kullanıldığı mağaza içi değişiklikler yapılarak, müşterilere market alışverişlerinde daha fazla seçenek ve fırsat sunulan ürün çeşitliliğine yer verildi. Meyve sebzeden, şarküteriye; et, balık, unlu mamullerden, %100 pancar şekerinden üretilen tatlılara kadar, çeşitlilik açısından zengin ürünlerle müşterilere sağlıklı, keyifli bir alışveriş atmosferi sunulması hedefleniyor.
 
Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nin yanında 1410 metrekare satış alanı, 612 metrekare depo alanları ve 50 araçlık otoparkıyla faaliyete başlayacak mağaza mimarisi değiştirilmezken, mağaza içerisindeki farklı dokunuşlarla ve çalışanlarıyla Altunbilekler Çayyolu mağazasının gıda perakendeciliğinde önemli bir fark yaratacağı düşünülüyor.
 
120 kişilik ekibi ve 11 Kasa ile hizmet verecek mağaza kalite ve uygun fiyatı müşterileriyle buluştururken, Altunbilekler’in hayata geçirdiği  Mirabelle Fırın Mutfak markası da mağazanın üst katında 1700 metrekare alanda yer alan farklı  bir restoran konseptiyle müşterilere birbirinden farklı lezzetler sunacak. Bununla birlikte, mağazada bulunan çocuk oyun alanı müşterilere çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri bir seçenek olarak sunulurken, alışverişlerde kolaylık sağlanması amaçlanıyor. 
 

Arkadaşına Gönder

x