Altunbilekler, online satış alanında dikey satış noktasında market kategorisinde online dünyada yer almak için başlangıç yapıyor.

Pilot bölge olan Ankara’da aynı gün teslimat modeline 23 Kasım Cuma günü başlayacak olan Altunbilekler,   bu yatırımı ile ilerleyen günlerde operasyonunu tüm Türkiye’ye kargo ile 81 ile ulaştırarak çalışmalarını başlatacak. Ayrıca gece teslimatı modeli üzerinde çalışan firma belli bölgelerde 22:00 – 01:00 arası motorlu kurye ile gece market ürünlerini express  teslimat modeli ile teslimat yaparak farklılık yaratacak çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.
 
“HEM NETTEN HEM MARKETTEN” SLOGANIYLA 81 İLE ULAŞMAYI PLANLIYOR.
 
Öznur Altunbilek, yaptığı açıklamada , sadece teslimatta verimliliğe değil, aynı zamanda ürün işlemeye ürün seçimine özellikle de et, şarküteri, balık, meyve sebze gibi ürünlerde çok hassasiyetle seçim ve taşımacılık yapacaklarının vurguladı ve ekledi, “Altunbilekler olarak  ilerleyen günlerde operasyonu tüm Türkiye’ye, yani 81 ilimize ulaştırmayı planlıyoruz. Altunbileklerin bu projesinin, kendi alanında ciddi anlamda ses getireceğine inanıyoruz. altunbilekler.com için gelişmiş bulut çözümlerimiz dışında, özel olarak birçok geliştirme yaptık. Kullanıcıların bulunduğu bölgelere özel ürünlerin gösterilmesi, stok ve teslimat durumlarının kullanıcılar tarafından da belirlenebilmesi, fark yaratan özelliklerden bazılarıdır diyebilirim. Altunbilekler.com projesini e-ticaret altyapısının dışında, siparişlerin kullanıcılara hızlı ve hatasız ulaşması için özel depo ve lojistik çözümlerimiz ile de destekledik. E-Ticaret’te alışveriş deneyimi kadar, alışverişten sonraki süreçler de ciddi önem arz etmektedir. Bu alanda ciddi geliştirmelerde de bulunduk. Çözümlerimiz ile  Altunbilekler’in heyecanlı ve dinamik ekibi bir araya gelince ortaya eşsiz bir proje çıktı diyebilirim. Günümüzde tüketiciler artık bir ürünü aynı zamanda başka kanallardan almayı tercih edebiliyor. Biz de farklı kanallardaki ürün, hizmet çözümlerimizle müşterinin tercihi olmak arzusundayız ve “Daha İyisi İçin” yaptığımız işi sürekli geliştirerek, e-ticarette atacağımız adımları özenle belirledik ve artık “hem netten hem marketten”  sloganıyla farklı alışveriş alışkanlıklarına sahip tüketicilere ulaşacağız”.
 
Projenin her aşaması bilimsel araştırma metotları ve kullanıcı deneyimine en uygun olacak şekilde tasarlandı  ve tecrübe edilmiş gözlemlerle Positive firması tarafından yapılan çalışmalar ile sonuçlandırıldı. Positive , süreç içerisinde online ve offline bütünleşik yaklaşımlarının yanı sıra alışveriş etkinlikleri ile birlikte geçmiş perakende tecrübelerini ele alan anket sistemleri ile son kullanıcıya ulaştı. Yurt dışı ve yurt içinde araştırma sonuçları incelendi ve yeni bir deneyim tasarımı oluşturdu. Projenin alt yapı ve depo sistemleri partneri ise Ticimax olarak belirlendi.  Ticimax projeye özel dizayn  edilmiş yeni ara yüzler ve alt yapı sağlayıcılığını üstleniyor.  Aynı zamanda günlük teslimattaki tüm operasyon süreçleri Ticimax’ın Altunbilekler için dizayn  ettiği ekranı kullanıyor olacak.
 
 
Altunbilekler bu proje ile aynı zamanda dikey alandan sonra yatay alana kayarak tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran paketler ile ev ve ofislerin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.
 
Kendi depolarından yönetilecek 5.200 ürün ile açılışı yapılacak sitede www.altunbilekler.com üzerinden hizmet verecektir.  Yakın gelecekte abonelik modeli, farklı kategorilerde hizmet vermeye başlayacak olan Altunbilekler  süpermarket kategorisinin haricinde kategorilerde aracısız olarak fabrikadan tüketiciye ulaştıracak.
 
ALTUNBİLEKLER
İSTANBUL YOLU 26.KM BAYRAKTAR CD. NO:18 SARAYKÖY KAZAN ANKARA
+90 312 8154784
www.altunbilekler.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x