Axis İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’nı hem teknolojik, hem eğlenceli bir etkinlikle kutluyor. 6-12 yaş aralığındaki çocuklara özel 3D modelleme atölyesinde miniklerin yetenekleri gün yüzüne çıkıyor

Yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle her yaştan ziyaretçisine keyif dolu anlar yaşatan Axis İstanbul, 23 Nisan Haftası’nda çocukları tasarımla buluşturuyor.
 
Axis İstanbul’da, 21-22-23 Nisan tarihlerinde, 12:00 – 20:00 saatleri arasında düzenlenecek 3D Yazıcı ve 3D Kalem ile Modelleme Atölyesi’nde çocuklar renkli ve keyifli çalışmalar yapacak.
 
Her saat başı 45 dakikalık seanslar halinde iki uzman eşliğinde düzenlenecek atölyede çocuklar hem bayram coşkusunu yaşayacak hem de yeteneklerini ortaya çıkaracak.
 
Katılımın sınırlı olduğu atölyenin ilk 20 dakikası, çocukların tablet üzerinde çizdikleri şekillerin 3D yazıcıdan çıktı alınmasını ve 3D çıktı için katman yapısının anlatılmasını kapsıyor. 25 dakikalık ikinci aşamada ise çocukların kendi 3D şekillerini yapmaları sağlanıyor.
AXIS AVM
TOPÇULAR MAH. OSMANGAZİ CAD. NO:2 EYÜP/İSTANBUL
+90 (212) 6120232
www.axisistanbulavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x