Balıkesir’in alışveriş, eğlence, buluşma ve yaşam merkezi 10 Burda AVM, üst düzey hijyen önlemleriyle 1 Haziran’da kapılarını tekrar açtı ve ziyaretçilerine yeniden hizmet vermeye başladı.

1 Haziran Pazartesi günü kapılarını yeniden açan 10 Burda AVM’de açık havada, hijyenik bir ortamda, güvenli alışveriş keyfi kaldığı yerden devam ediyor. Balıkesirlileri ilklerle buluşturan 10 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın alışveriş merkezlerine ilişkin belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde ziyaretçilerine hizmet veriyor.
 
10 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatları doğrultusunda en iyi yöntemlerle temizleniyor. 10 Burda’yı ziyaret edenler, diledikleri mağazayı gönül rahatlığıyla geziyor. 10 Burda’da çocuk eğlence alanları ve sinema salonu dışındaki diğer işletmeler faaliyetlerine devam ediyor.
 
İklimlendirmede %100 taze havalandırma kullanılıyor. İklimlendirme cihazları, taze hava girişi sağlayan klima santralleri filtre değişimi ve dezenfeksiyonu ile %100 taze hava 24 saat korunuyor, ziyaretçiler sağlıklı nefes alıyor.
 
AVM girişlerinde ateş ölçümleri termal kameralar ile gerçekleştiriliyor. 10 Burda’da zorunlu maske uygulaması sürerken, AVM içerisindeki tüm noktalar özel kimyasallar ve cihazlarla gündüz ve gece dezenfekte ediliyor.
 
Mağazaların düzenli olarak denetlendiği 10 Burda AVM’de uzun süre koruma sağlayan Nano- Clean uygulaması da yapılıyor. AVM içerisinde pek çok noktada el dezenfeksiyon istasyonları bulunuyor. Maske ve eldiven atıkları için AVM içerisinde özel atık noktaları konumlandırılırken zeminde, tuvaletlerde, asansörlerde, yürüyen merdivenlerde ziyaretçiler için bilgilendirici ve uymaları gereken kuralların hatırlatıldığı uyarılar yer alıyor. İçerideki kişi yoğunluğu kurulan kişi sayma kamera sistemleriyle eş zamanlı olarak tespit ediliyor.
 
Balıkesir’in yaşam ve buluşma merkezi 10 Burda AVM, aldığı üst düzey tedbirlerle tüm bölge halkını ağırlamaya devam ediyor.
ESAS 10 BURDA AVM
GAZİOSMANPAŞA MAH. 381 Sok. No:3 ALTIEYLÜL/BALIKESİR
+90 266 266 10 10
http://www.10burda.com/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x