“Çocuklar İçin Birlikte Adım Atalım” diyerek 2018 yılında Turuncu Bağcık projesini başlatan FLO Mağazacılık, The Hammers 2020 Ödül Töreni’nde En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi alanında ödüle layık görüldü.

Türkiye ayakkabı sektörünün lokomotif markası FLO Mağazacılık, ticari anlamda yaptığı başarılı çalışmaların ardından sosyal sorumluluk alanında yaptığı projelerle de gündeme geliyor. Şirketlerin ticari bir kuruluş olmasının yanı sıra vatandaşlar için de değer yaratması gerektiğine inanan FLO Mağazacılık, The Hammers 2020 Ödül Töreni’nde En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi alanında ödüle layık görüldü. COVID-19 pandemisi nedeniyle dijital ortamda düzenlenen The Hammers 2020 Ödül Töreni’nde FLO Mağazacılık’a ödül getiren proje ise markanın 2018 yılında başlattığı Turuncu Bağcık projesi oldu.
 
Her turuncu bağcık geleceğe atılan bir adım
Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun pek çok kesiminden ihtiyaç sahibi insana destek olan FLO Mağazacılık, 2018 yılında “Çocuklar İçin Birlikte Adım Atalım” demiş ve onların yüzünü güldürmek için “Turuncu Bağcık” projesini başlatmıştı. FLO, proje ile tüketicilere çağrı yaparak onların FLO mağazalarından ve flo.com.tr’den alacağı her turuncu bağcığın geliri kadar kendisinin de bağış yapacağını, elde edilen toplam gelir ile de çocuklara yeni ayakkabılar hediye edeceğini açıklamıştı.
 
Hala devam etmekte olan Turuncu Bağcık projesinde bugüne kadar 700 bin turuncu bağcık satıldı ve 150 bin çocuğa yeni ayakkabı ulaştırıldı. FLO’nun hedefi ise 1 milyon adet Turuncu Bağcık satışına ulaşmak.
 
FLO
TAŞOCAĞI CD. NO:24 BAĞCILAR 34217 İSTANBUL
+90 212 4462288
www.flo.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
FLO
TAŞOCAĞI CD. NO:24 BAĞCILAR 34217 İSTANBUL
+90 212 4462288
www.flo.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x