Koçtaş, müşterilerine evlerindeki malzemelerinin yanı sıra Koçtaş kolilerini de dönüştürerek hem tasarruf etmelerini sağlayacak hem de yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak birçok ‘Kendin Yap’ fikri sunuyor. Koçtaş kolilerini kedi evine, çekmece içi düzenleyiciye, dekoratif ve eğlence kutularına dönüştürmek #güzelfikir…

Koçtaş, ‘Atmak yerine dönüştür’ anlayışıyla, koctas.com.tr üzerinden verilen siparişlerde, ürünlerin geldiği kolileri dönüşebilecek şekilde yeniden tasarladı. Koçtaş, boş kolilerin nereye konacağı ve nasıl kullanılacağı konusunda düşünmeye son veriyor. Bu kolilerle müşterilerine hem tasarruf etmelerini sağlayacak hem de yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak birçok ‘Kendin Yap’ fikri sunan Koçtaş, artık kullanılmayan kolileri de yaşayan nesnelere dönüştürüyor. Koçtaş kolileri, çocukları ile birlikte aktivite yapmak isteyen ebeveynler için de eğlenceli bir seçenek olacak.
 
Kolilerden kedi evi, çekmece içi düzenleyici, dekoratif kutu ve çocuklar için eğlence kutusu gibi pek çok farklı ürünü tasarlamak oldukça kolay. Özellikle, havaların iyiden iyiye soğumaya başladığı bu günlerde Koçtaş kolilerini ‘Kendin Yap’ önerisiyle kedi evine dönüştürerek sokak hayvanları için sıcak bir alan yaratmak #güzelfikir…
 
Koçtaş aynı zamanda kolilerin üzerindeki esprili mesajlarla da yüzleri güldürüyor. Tüketiciler, kolilerin üzerindeki QR kodu ile Koçtaş’taki alışveriş deneyimlerini puanlayabiliyor.
 
Çok daha fazla “Kendin Yap” önerisi ve yepyeni fikirler için blog.koctas.com.tr ve sosyal medya adresleri takip edilebilir.
KOÇTAŞ
KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİCARET A.Ş. TAŞDELEN MH. SIRRI ÇELİK BULVARI NO:5 ÇEKMEKÖY - İSTANBUL
+90 216 4300300
www.koctas.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x