Türkiye’nin en görkemli denizcilik festivali CNR Yacht Festival 13 – 18 Ekim tarihleri arasında MarinTurk İstanbul City Port Marina ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

MarinTurk’ün ev sahipliğinde 13 – 18 Ekim tarihleri arasında 100.000 metrekarelik alanda düzenlenecek CNR Yacht Festival’de 5 bin ila 35 milyon lira arasında değişen deniz araçları 20 bine yakın deniz severi bekliyor.
 
Deniz tutkunlarının merakla beklediği MarinTurk CNR Yacht Festival birbirinden eğlenceli görüntülere sahne olacak. 500’ün üzerinde markanın yat, tekne, yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç teknelerinin görücüye çıkacağı festival deniz severleri bir araya getirecek.
 
Tekne kültürü gelişecek, tekne sahipliği artacak
Festivalde Türkiye tersanelerinde üretilen yatlar, katamaranlar, dünyanın önde gelen markalarının 2021 yılı tasarımları ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek tekneler, deniz tutkunlarına adeta bir şölen duygusu yaşatacak. Yerli üretim ve ithal deniz araçlarının da görücüye çıkarılacağı MarinTurk CNR Yacht Festival bir yandan dünyanın dört bir yanına milyonlarca dolarlık yat ve teknenin ihracatına destek sağlarken, diğer yandan ise tekne kültürünün gelişerek, tekne sahipliğinin artmasına katkı sağlayacak.
 
Deniz tutkunlarının hayalini gerçekleştirecek
Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de misafir edecek olan festivalde, kategorilerinin en iyisi olan yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri ile tekne ekipmanları ve aksesuarları tanıtılacak. 100’ün üzerinde firma 500’ü aşkın markasıyla birbirinden özel deniz araçlarının MarinTurk’te sergileneceği fuar, son model tekne lansmanlarına da sahne olacak. Denizcilik sektörünün en eğlenceli festivallerinden biri olan CNR Yacht Festival; su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe MarinTurk Marina’da ev sahipliği yapacak. Festival 6 günde binlerce deniz tutkununun hayalini gerçekleştirecek.
 
MarinTurk İstanbul City Port Marina’da 13 – 18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye’nin en görkemli deniz fuarı CNR Yacht Festivali kaçırmayın.
MARİNTÜRK AVM
BATI MAHALLESİ SAHİLYOLU 34890 PENDİK İSTANBUL
+90216 9991234
http://www.marinturk.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x