Dünyaca ünlü aktif spor ve jean markalarının koleksiyonlarıyla performans, rahatlık ve dinamizmin bir araya geldiği Boyner Sports, İzmir Mavibahçe’de müşterileriyle buluşuyor.

İzmir’de açılan spor konseptli ilk Boyner mağazası olan Boyner Sports Mavibahçe, 1440 m2’lik geniş alanında kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarıyla hizmet verecek.
 
Profesyonel sporculardan, sporu yaşam biçimi haline getiren herkesin tüm ihtiyaçları, performansa yönelik özel ürünler ve yeni sezon koleksiyonları sportif giyimin en çok tercih edilen adresi Boyner Sports’da. Her mevsime ve stile uygun sneaker’lardan, ikonik spor ayakkabı modellerine, çanta, tayt ve tişörtlerden eşofman takımlarına, jean ve montlara uzanan ürünlere sahip dünya markalarıyla Boyner Sports Mavibahçe‘de sporseverlere eşlik ediyor.
 
Boyner Sports Mavibahçe’de; Levi’s, Jack & Jones, Wrangler, Lee, Vintage by Jack & Jones, Mavi, Loft, Mustang, Lee Cooper gibi jean markaları ile Adidas, Nike, Reebok, Under Armour, Puma, Skechers, Hummel, New Balance, Roxy, Norfolk aktif spor markalarının geniş koleksiyonları yer alıyor.

Arkadaşına Gönder

x