MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yoğun ilgi gören Shopping Fest 27 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Geçtiğimiz yılda İzmir ve çevre illerden gelen ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği Shopping Fest 27 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak. Dopdolu festival haftasında birbirinden çarpıcı defile, sergi, atölye ve workshoplar izleyicilerle buluşurken, özel indirimler ve ödüllü yarışmalar festival heyecanını doruğa çıkartacak. Festivalin ilk günü gerçekleşecek Markalar Defilesi’nde ünlü mankenler Şenay Akay ve Çağla Şikel’in yer aldığı modeller podyumda yeni kreasyonları sergileyecek. 
 
YÜKSEL AK’TAN MODA TÜYOLARI 
 
Festival boyunca Ekonomi Üniversitesi Moda Tekstil Bölümü öğrencileri ve İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla Genç Tasarımcılar Sergisi gerçekleştirilecek. Elele Sosyal Sorumluluk standında ise hafta boyunca ürünler sergilenecek. 2000 yılı Türkiye güzeli ve dünya üçüncüsü Yüksel Ak, 4 Kasım tarihinde katılacağı söyleşide izleyicilere moda tüyolarını anlatacak. 
 
ZAMANSIZ KADINLAR DEFİLESİ İLE ZAMANDA YOLCULUK
 
Zamansız Kadınlar Defilesi, ziyaretçileri Cumhuriyet tarihinin öncü kadınlarıyla zamanda bir yolcuğa çıkartacak. Araştırmacı Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Zamansız Kadınlar’ defilesi ve konferansı 28 Ekim’de MaviBahçe Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek. 
 
BENİM FARKIM YARIŞMASI 
 
İzmir’in sevilen simalarından, dünya güzeli Yüksel Ak’ın jüri üyeleri arasında yer aldığı ‘Benim Farkım’ Yarışması genç moda yeteneklerine yeni bir fırsat sunuyor.  Yarışmacılar kendi yaptığı kombinlerin fotoğraflarını sayfasında #benimfarkım hashtagi ile paylaşacak. Jüri tarafından en beğenilen 5 yarışmacı MaviBahçe’ye davet edilecek.  Yüksek Ak'ın da aralarında yer aldığı jüri yapacağı ikinci değerlendirmenin ardından birinciyi belirleyecek. Birinciye sürpriz bir hediye verilecek. 
 
KADINCA SOHBETLER MAVİBAHÇE’DE 
 
Dermatoloji ve İmmünoloji Uzmanı Prof. Dr. Başak Kandi tarafından başlatılan "Kadın Sohbetleri" adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında kadınları sağlık sorunları hakkında bilgilendirecek. Model ve sunucu Gizem Özdilli'nin moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinlikte Prof. Dr. Başak Kandi, kadınların sağlıkla ilgili sorularını cevaplandıracak. 
 
MAVİBAHÇE ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
KARŞIYAKA İZMİR TÜRKİYE
+90 232 6000444
http://www.mavibahce.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x