Yüzyıllardır bu topraklarda yaşayanların ortak değerlerini kucaklayan Türk mutfağına ve değerlerine sahip çıkma misyonuyla hareket eden Metro Toptancı Market, yeni reklam kampanyasında geçmişten günümüze Türk mutfağının içerisinde yer alan farklı zenginlikleri ve tatları etkileyici bir anlatımla izleyiciyle buluşturuyor.

Metro Toptancı Market, son reklam kampanyasında, tarihten gelen birikimle farklı medeniyet ve kültürleri kucaklayarak zenginleşen Türk mutfağının hikayesini anlatıyor. Metro’nun Türk mutfağının değerlerini sahiplenme ve gelecek nesillere aktarma misyonunun bir yansıması olan yeni kampanya, Türk mutfağının tarihsel gelişimini ve zengin kültürünü gözler önüne seriyor.
 
Reklam kampanyası #BENTÜRKMUTFAĞI Etiketiyle İzleyiciyle Buluşuyor
 
Kampanyanın ana filminde; Türklerin Anadolu’ya girişinden günümüze kadar gelen süreçte Türk mutfağının farklı kültür ve medeniyetleri deneyimleyerek, bu deneyimlerle nasıl zenginleştiği aktarılıyor. #BENTÜRKMUTFAĞI etiketi ile paylaşılan içeriklerde Türk mutfağının değeri ortaya konuyor.
 
Ana filmi destekleyen üç tamamlayıcı filmde ise, Metro Toptancı Market’in gelecek nesillerin de Türk mutfağının bu zenginliklerini tadabilmesi için hayata geçirdiği değer yaratan projelerden bahsediliyor. İlk filmde, Metro’nun yerel üretici ve kooperatifleri destekleyerek yerel ve coğrafi işaretli ürünlere verdiği önemin altı çizilirken, ikinci filmde sürdürülebilir balıkçılık ve hayvancılık alanında yapılan izlenebilirlik çalışmalarına değiniliyor. Üçüncü film ise Türk şeflerinin dünyada hak ettikleri yere gelmeleri için Metro’nun, şeflerin gelişimine sağladığı desteği konu alıyor.
 
Yaratıcı süreci Medina Turgul DDB reklam ajansı tarafından hayata geçirilen “#BENTÜRKMUTFAĞI” kampanyasının reklam filmlerini Fatih Kızılgök yönetti. Metro’nun “#BENTÜRKMUTFAĞI” kampanyası, televizyonun yanı sıra radyo, gazete, dergi, açıkhava, sinema ve dijital kanallarda kamuoyuyla buluşuyor.
 
Künye:
 
Reklamın başlığı: #BENTÜRKMUTFAĞI
 
Reklamveren: Metro Toptancı Market
 
Reklamveren Temsilcisi: Aylin Mutlu, N. Pelin Özdoğan, Özgür Kaloğlu, İlayda Erçay
 
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
 
Yaratıcı Bölüm Başkanı: Gökhan Erol
 
Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan
 
Yaratıcı Ekip: Namık Ergin, Cem Erguvan, Fatih Yılmaz
 
Müşteri İlişkileri Grubu: Yasemin Altan, Zeynep Kızılcan, Bengi Özkoca
 
Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoğlu, Arda Sesli
 
Ajans Prodüktörü: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul, Ümit Bak
 
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
 
Yönetmen: Fatih Kızılgök
 
Prodüktör: Merve Evirgen
METRO GROUP
KOÇMAN CD. ZİYAL PLAZA B BLOK GÜNEŞLİ İSTANBUL
+90 212 6573052
www.metro-group.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x