TRT’de yayınlan ‘Doktor Geldi’ programının sunucusu kalp ve damar cerrahisi Doç. Dr. Halit Yerebakan, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Şehr-i Ramazan etkinlikleri sponsorlarından Onur Market’in organizasyonuyla Ataevler mağazasında sevenleri için kitaplarını imzaladı.

Doç. Dr. Halit Yerebakan, Hayatın Ritmi isimli kitabın imza töreni için Onur Market’in Ataevler mağazasında vatandaşlarla bir araya geldi. Kalp sağlığının korunması için yapılması ve yapılmaması gerekenlerin anlatıldığı Hayatın Ritmi kitabının imza etkinliğinde vatandaşlarla bir araya gelen Doç. Dr. Halit Yerebakan, yoğun ilgiyle karşılaştı.
 
Onur Market adına Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök ve Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Ahmet Korucu’nun da yer aldığı imza etkinliğinde Dr. Yerebakan, vatandaşların sorularını da cevapladı. Doç. Dr. Halit Yerebakan, kendisini Bursalılarla buluşturduğu için Onur Market yöneticilerine teşekkür etti. 
 
Doç. Dr. Halit Yerebakan imza töreninin ardından ramazan etkinlikleri kapsamında söyleşi için Merinos Parkı’nda Bursalılarla bir araya geldi. Programın ardından Şehr-i Ramazan etkinlikleri sponsorlarından Onur Market adına Murad Yavuz Gök, Doç. Dr. Halit Yerebakan’ a plaket takdim etti.
 
ONUR MARKET
FEVZİ ÇAKMAK MH. FEVZİ ÇAKMAK CD. KİPTAŞ BLOK NO :11 SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
+90 212 4111560
www.onurmarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x