Kaliteli ürün, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile en çok tercih edilen marketler arasında bulunan Onur Market büyümeye devam ediyor.

Perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olan, Türkiye’nin en büyük yerel markalarından Onur Market yeni şubesi tazelik dünyasını Halkalı’ da açtı.
Hizmette, lezzette, kalitede, fiyatta ve tazelikte alışverişçilerine ‘’Onur Sözü ‘’ veren Onur Market’in açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılış törenine Özen Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, Onur Market ve Özen Grup çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Halkalı- Külliye Mağazasının açılış kurdelesi,  "Alışverişte Onur Sözü " anlayışı çerçevesinde vatandaşlarla birlikte kesildi. Açılış töreninde sonra ise mağazada alışveriş izdihamı yaşandı. İndirimli ürünleri almak isteyenler mağazayı doldurdu.
 
Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Onur Market zengin ürün çeşidi, taze meyve ve sebzeler, kendi markası olan kaliteli et ürünleri, günlük, taze unlu mamuller damak tadına hitap eden leziz şarküteri ürünleri ile halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. 
 
ONUR MARKET
FEVZİ ÇAKMAK MH. FEVZİ ÇAKMAK CD. KİPTAŞ BLOK NO :11 SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
+90 212 4111560
www.onurmarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri
ONUR MARKET
FEVZİ ÇAKMAK MH. FEVZİ ÇAKMAK CD. KİPTAŞ BLOK NO :11 SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
+90 212 4111560
www.onurmarket.com

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x