Kaliteli ürün, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile en çok tercih edilen marketler arasında bulunan Onur Market büyümeye devam ediyor.

‘Tazelik, Kalite, Lezzet, Fiyat ve Hizmette “Onur Sözü” veren Onur Market, Osmangazi ilçesi Demirtaş Barbaros Mahallesi'ndeki yeni mağazasını alışverişçilerinin hizmetine sundu.
 
Mağazanın açılışında konuşan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök, “Daha önce yine aynı cadde üzerinde yer alan marketimizi, büyüterek fiziki imkânları daha geniş bir yere taşıdık. Demirtaşlı vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühlerine teşekkür ederiz. Onur Market yine her zaman olduğu gibi, tazeliğin ve ucuzluğun Demirtaş’taki tek adresi olacaktır” dedi.
 
Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Onur Market zengin ürün çeşidi, taze meyve ve sebzeler, kendi markası olan kaliteli et ürünleri, günlük, taze unlu mamüller, damak tadına hitap eden leziz şarküteri ürünleri ile halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 
Ürünlerinin kalitesi ve cazip fiyat politikasıyla farklılaşan, güvenilerek tercih edilen Onur Market verimliliğe odaklanarak ekonomiye, istihdama katkı sağlamaya devam edecek.
 
ONUR MARKET
FEVZİ ÇAKMAK MH. FEVZİ ÇAKMAK CD. KİPTAŞ BLOK NO :11 SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
+90 212 4111560
www.onurmarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x