JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 21-24 Mart tarihleri arasında“Kahve Günleri” düzenliyor.

10 markanın yer aldığı etkinlikte, birbirinden leziz kahve ve kahvenin yanında iyi giden lezzetlerin keşfedildiği ücretsiz tadımlardan eğlenceli kahve demleme  atölyelerine kadar, kahve ve daha fazlası Palladium Coffee Day's'de.
 
Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 21-24 Mart tarihleri arasında “Kahve Günleri” düzenliyor. Birbirinden güzel tatlarıyla keşfin lezzetine varıldığı kahve dünyasına çıkılan bu yolculukta kahveseverler, kahve ve kahvenin yanında iyi giden lezzetleri deneyimleyecek. Etkinlikte ayrıca, profesyonel kahve demleme teknikleri eğlenceli atölye çalışmaları ile  AVM misafirlerine uygulamalı olarak aktarılacak. Palladium Coffee Days, 4 gün boyunca cezbedici kokular eşliğinde keyifli bir atmosfer yaşatacak. Etkinliğe katılım ücretsiz.
 
Pınar Barista Süt'ün  süt sponsoru olduğu etkinlikte,  Espresso Perfetto, Drip, Jacqueline Cookies, Mambocino, Tchibo, Pappa Cafe, Ali Muhiddin Hacı Bekir Lokumları, Jimmy’s Coffee Corner, Chado ve RC Tasarım katılımcı marka olarak yer alıyor.
 
Kahve ve kahvenin yanında iyi giden lezzetli tatların tadımları ve satışlar, AVM Küre alandan ana koridora kadar yayılan organizasyon için kurulan stantlarda gerçekleşecek. Molecule Coffee Barista ekibinin evde profesyonel kahve demleme yöntemleri ve 2016-2017-2019 yıllarının Barista Şampiyonu Nisan Ağca tarafından da Türk Kahvesi yapım teknikleri, eğlenceli ve öğretici atölyelerde uygulamalı olarak anlatılacak.
 
Etkinlik Programı
 
23 Mart Cumartesi
 Evde Kahve Demleme / saat: 13:00 -Molecule Coffee Barista
 Demlemede Gözden Kaçan Ayrıntılar / saat: 15:00 - Molecule Coffee Barista
 
 24 Mart Pazar
Türk Kahvesi tarihi ve yapım teknikleri / saat: 13:00 -Türkiye Barista şampiyonu Nisan Ağca
Kahve Tadımı / saat: 15:00 - Türkiye Barista şampiyonu Nisan Ağca
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x