Palladium Ataşehir, 23 – 24 Kasım tarihinde gerçekleşecek 'Black Friday' indirimleri için geri sayıma başladı. Palladium, tüm misafirlerini mağazalarında gerçekleşecek %70'e varan indirimlerden yararlanması ve eğlenceli müzik dinletileri eşliğinde alışveriş keyfi yaşaması için, AVM'ye davet ediyor.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de 'Black Friday' indirim günleri başlıyor! Dünyada önde gelen markaların önemli indirimler yaptığı ve alışveriş çılgınlığı yaratan Black Friday indirim günü, Palladium'daki mağazaları da harekete geçirdi. Etkinlik boyunca , Palladium Ataşehir'deki Penti, Samsonite, Matraş, Gratis, Adidas, Nautica, Kemal Tanca, Opmar, Mango, Bobbi Brown, Yves Rocher, Atasay, Swarovski, Accessorize, Camper, Tommy Hilfiger, Le Creuset, SneaksUp, The Body Shop, Amasya Et, Rue, Germirli, Arifoğlu, Desa, So Chic, Koton, Columbia, Gebe, Sportworks ve Divarese   mağazalarının ürün etiketlerindeki düşüş oranları, çok dikkat çekici olacak.  %70'e varan indirimleriyle Black Friday'in hakkını verecek olan markalardan hesaplı alışverişler yapmak için, Palladium'a uğramak yeterli.
 
23-24 Kasım tarihlerinde Black Friday etkinliği kapsamında 2 gün boyunca saat 24.00'a kadar hizmet verecek olan Palladium Ataşehir,  tüm misafirlerini eğlenceli müzik dinletileri eşliğinde dolu dolu bir alışveriş keyfi yaşatmak için AVM'ye davet ediyor. 
 
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x