Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Masterpiece ile Temmuz ayı boyunca her haftasonu gerçekleşecek harika bir etkinlik düzenliyor. Heykel ve resim workshoplarına katılıp kendi eserini yaratabilir çok eğlenceli saatler geçirebilirsin!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik, Temmuz ayı boyunca her haftasonu gerçekleşecek, harika bir etkinlik düzenliyor. Masterpiece'in resim ve heykel yapım workshoplarında, Palladium'da yine sanat konuşacak.
 
Palladium'daki Masterpiece etkinliğinde, deneyim ve yeteneğe ihtiyaç yok. İçindeki sanatçıyı ortaya çıkartmak isteyen herkes katılabiliyor.
 
Masterpeace'in sanatla dopdolu keyif seansları sonrasında; evine, ofisine götürüp asabileceğin, arkadaşlarına hediye edebileceğin sana ait bir eserin olacak. İster çocuk ol ister yetişkin, kısa bir sürede yarattığın esere kendin bile inanamayacak, sanat, müzik ve keyif dolu bir ortamda,üretmenin keyfine varacaksın.
 
7-8, 14-15, 21-22, 28-29 Temmuz Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek etkinlikte, Cumartesi günleri Resim, Pazar günleri ise Heykel yapım workshop'ı olacak. Seanslar ise, çocuk grubu için: 13.00-14.30, yetişkinler için: 16.30-18.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Resim ya da heykel yapımı için gerekli tüm malzemeler, etkinliğe katılan herkese temin edilecek.
 
Masterpiece'in deneyimli sanatçıları eşliğinde bu deneyimi yaşamak ve kendi eserini yaratmaya var mısın? Haydi o zaman; istikamet Palladium!
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x