Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'deki Masterpiece etkinliğinde, 21-22, 28-29 Temmuz günleri gerçekleşecek heykel ve resim workshoplarına katılıp kendi eserini yaratabilir çok eğlenceli saatler geçirebilirsin!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'deki, Masterpiece sanat etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğlenceli ve çok yaratıcı etkinlikteki resim ve heykel yapım workshoplarında, deneyim ve yetenek de aranmıyor. İçindeki sanatçıyı ortaya çıkartmak isteyen herkes katılabiliyor. Bu harika deneyim için, 21-22, 28-29 Temmuz Cumartesi ve Pazar günlerinden istediğini seçebilir, üretmenin keyfine varabilirsin.
 
Masterpeace'in sanatla dopdolu keyif seansları sonrasında; evine, ofisine götürüp asabileceğin, arkadaşlarına hediye edebileceğin sana ait bir eserin olacak. İster çocuk ol ister yetişkin, kısa bir sürede yarattığın esere kendin bile inanamayacaksın.
 
Cumartesi günü resim, Pazar günü heykel yapım workshoplarındaki seanslar ise, çocuk grubu için: 13.00-14.30, yetişkinler için: 16.30-18.30 saatleri arasında gerçekleşiyor. Resim ya da heykel yapımı için gerekli tüm malzemeler, etkinliğe katılan herkese temin ediliyor.
 
Masterpiece'in deneyimli sanatçıları eşliğinde bu deneyimi yaşamak ve kendi eserini yaratmaya var mısın? Haydi o zaman; istikamet Palladium!
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x