Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Şubat ayında gerçekleştireceği birbirinden farklı etkinliklerle AVM misafirlerini karşılayacak.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Şubat ayında gerçekleşecek birbirinden farklı ve güzel etkinlikleri ile AVM misafirlerini ağırlayacak.
 
05-09 Şubat tarihleri arasındaki Sevgililer Günü'ne özel Palladium Pop-up Shop için kurulan stantlarda,birbirinden özel hediyeler ve tasarım ürünler yer alıyor. Etkinlik boyunca, takı ve aksesuardan seramiğe, çantadan ev dekorasyonuna farklı içerikte ürün sergi ve satışı gerçekleşecek. Stantları ziyaret edip kendinize ve sevdiklerinize uygun hediyeler seçerken keyifli saatler geçireceksiniz.
 
12-16 Şubat tarihleri arasındaki lezzet dolu Palladium Chocolate Days etkinliğinde, ana koridora kurulan stantlardaki leziz çikolataların arasından seçim yapmak çok zor olacak. Çikolatanın eşsiz kokusu ve lezzetiyle büyülenmişken miniklere ve yetişkinlere özel çikolata yapım atölyelerinde kendi el yapımı çikolatanızı üretebilir ve hatta sevdiğinize hediye alternatifi yaratabilirsiniz.
14 Şubat Cuma saat 17.00'da sevilen grup Retrobüs'ün vereceği konserdeki şarkılara eşlik edebilir nostaljik ve mutluluk dolu saatler geçirebilirsiniz. 
16 Şubat Pazar günü saat 17.00'da Astroloji Uzmanı Hande Yurdumakan söyleşisine katılıp, burç yorumları, gökyüzü hareketleri ve etkileri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 
 
19-23 Şubat tarihleri arasında ise geleneksel hale gelen Palladium Natural Life var. Doğal,  birbirinden sağlıklı ve lezzetli ürünler sizleri bekliyor olacak. Atalık tohumu ile üretilen salçadan ekmeğe, rafine şekersiz ve glutensiz pastane ürünlerine, balın en lezzetli ve sağlıklısından balla tatlandırılmış baklavaya, soğuk sıkım zeytinyağına ve doğal sirkeye ürün gamı çok geniş olan stantlarda yok yok!
 
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x