Ankara’nın yeni nesil alışveriş ve yaşam merkezi Podium Alışveriş Merkezi, Oğuzhan Koç konseri ile ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, düzenlediği kampanya ve kültürel etkinliklerine yaz aylarında da hız kesmeden devam ediyor. Ankaralılar, Podium’un fırsatlarıyla alışveriş yaparken düzenlenen birbirinden keyifli ve eğlenceli aktiviteler ile de yazın keyfini çıkartıyor.
 
Ankara Podium Alışveriş Merkezi, albüm ve singlelarıyla büyük beğeni toplayan Oğuzhan Koç ile keyifli bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Türkçe pop müziğin son dönemlerdeki başarılı ismi Oğuzhan Koç Ankara’da ilk defa bir AVM’de konser verecek.
 
Ankara Podium’da gerçekleşecek bu benzersiz konserin yanı sıra Podium AVM, sosyal medyada Instagram üzerinden düzenleyeceği yarışma ile 3 şanslı Oğuzhan Koç hayranını da yakışıklı şarkıcıyla buluşturacak.
 
Yarışmaya göre Oğuzhan Koç şarkılarının introları kullanılarak, Podium AVM takipçilerine bu introların hangi şarkıya ait olduğu sorulacak. Takipçiler, şarkının introsundan hangi şarkı olduğunu tahmin edecek ve Podium hesabını etiketleyerek şarkıyı söyleyip video atacak. Şarkıyı bilenler ve video paylaşımı yapanlar arasından 3 kişi Oğuzhan Koç ile tanışma şansını yakalayacak. Oğuzhan Koç, Ankara’daki ilk AVM konserini Podium AVM’de vereceği için hayranları ilk defa burada kendisiyle tanışma fırsatını yakalayacak.
 
Çıkardığı albümlerle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Oğuzhan Koç, en sevilen şarkılarını 30 Eylül Cumartesi günü, saat; 16.00’da Podium AVM ziyaretçileri için seslendirecek.
Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek bu dev konsere tüm Ankara halkı davetlidir.
 
Oğuzhan Koç Podium’da!
 
Genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç, Ankara Podium Alışveriş Merkezi bünyesinde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunculuğunun yanı sıra yaptığı başarılı albümlerle de büyük beğeni toplayan genç şarkıcının büyük ilgi görmesi bekleniyor.
 
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x