Türkiye Motosiklet Federasyonu ve MXGP of Turkey işbirliği ile Ankara’da ilk defa bir AVM Ekstrem Spor Festivali MotoFest, Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun kuracağı  özel pistlerde büyük ödüllü  Süper Enduro Motosiklet Yarışı ve 2 profesyonel sporcu  ile gün boyu adrenalin dolu motosiklet gösterileri,  simülasyon oyunları ve satış stant alanları  festival kapsamında   4-5 Ağustos’ta Podium  Ankara AVM’de olacak. 
 
Türkiye Motosiklet Fedarasyonu koordinatörlüğü’nde sürecek profosyonel yarışlarda MXGP of Turkey desteği de var. 4 Ağustos tarihinde 11:00-20:00 arası sürecek yarışma heyecanı, 5 ağustos tarihinde 10:00-18:30 arası devam  ediyor olacak. SÜPER TUR GRUP yarış sonuçlarının açıklanması ile ,büyük ödüllerin sporculara verileceği törenin ardından muhteşem bir acık hava konseri ile festival ,kapanışını gerçekleştirecek.
 
RAP MÜZİĞİN DUAYENİ CEZA PODIUM ANKARA’YA  GELİYOR!
 
5 Ağustos Pazar günü , festival kapanışında katılımcıların dört gözle beklediği Türkiye’de Rap denilince akla gelen ilk isim, alanında  büyük üstad kabul edilen Ceza muhteşem açık hava konseri ile Podium Ankara  sahnesinde yer alacak! 
Yeni  single  şarkısı ‘’DENİZCİ’’nin  yanı sıra efsaneleşmiş eserleriyle de CEZA açık hava konseri ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine doyumsuz bir müzik keyfi yaşatıyor olacak. 
 
Üstelik festival günü motosikleti ile gelene festival bileti hediye!
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x