Türkiye Motosiklet Federasyonu ve MXGP of Turkey işbirliği ile 4- 5 Ağustos’ta Ankara’da ilk defa bir AVM Ekstrem Spor Festivali MotoFest, Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti.Festival kapanışı ise Rap müziğin kralı kabul edilen CEZA ‘nın muhteşem performansı ile sona erdi.

Yeni  single  şarkısı ‘’DENİZCİ’’nin  yanı sıra efsaneleşmiş eserlerinin tamamını canlı olarak seslendiren CEZA’nın, hayranlarının hep bir ağızdan eşlik ettiği festival kapanış açık hava konserinde , Podium Ankara ziyaretçilerinin keyif dolu anları görülmeye değerdi.
Konser anında bir an bile yerinde duramayan, biletlerini biletixten alarak  festival kapsamında giriş yapan bütün katılımcıların konserin tamamında hem CEZA’ya  , hem de festival günleri içerisinde yarışlara ve adrenalin dolu anlara olan ilgisi,yeni festivaller Podium’dan  gelmeli dedirtti.
 
PODIUM ANKARA ALIŞVERİŞ MERKEZİ MUHTEŞEM BİR FESTİVALE İMZA ATTI!
 
Farklı etkinliklere ve başlattığı ekstrem spor festivalleri ile ilklere imza atan Podium Ankara Alışveriş Merkezi; düzenlediği ekstrem festival ile Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun kurduğu özel pist alanında en iyilerden profosyonel sporcularla ,büyük ödüllü Super Enduro GP Motosiklet yarışına ev sahipliği yaptı.
Ankara’da ilk defa bir AVM ‘de gerçekleştirilen Podium Motofest kapsamında ,en iyi motor markaları,otomotiv firmaları da festival kapsamında stant alanlarında araç teşhiri ve satışları gerçekleştirirken,akrobatik motosiklet gösterileri ise adrenalin severlerce her iki festival gününde de gittikçe artan ilgi ile izlendi.
 
SÜPER TUR GRUP yarış sonuçlarının açıklanması ile ,büyük ödüller düzenlenen ödül töreni ile  dereceye girenlerin oldu.Podium Ankara Avm tarafından incelikle hazırlanan festivalde ,Grup Podium AVM ‘de ;Fevzi Burak AKBULUT birinci,İlhan ATAŞ ikinci,Emre DİRİK üçüncü ,Grup Hilton Garden INN’de; birinci Emre ÇOŞAR,ikinci Nazmi MALKOÇ ve üçüncü Sinan ORDU olurken,Grup Zirve’de ise birinci Murat KÖKÇÜ ,ikinci Çağrı Aslan ve üçüncü Salih SERİM olarak, başarı göstererek kupa ve para ödüllerinin sahibi oldular. 
 
Festivale birçok motosiklet grubunun katılımı da sağlanırken bunlardan bazıları ise ‘’Motoetkinlik,Raptor Riders, Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Klubü Derneği ve Başkent Motosiklet Sporları Klubü oldu.Ayrıca festival ve yarış görüntüleri birçok profosyonel fotoğraf sanatçısı tarafından çekilirken AFSAD grubu da festivale katılımcılar arasındaydı.
 
Bu büyük organizasyonun hem sosyal medyada paylaşımları sürerken,etkileri de yankılanmaya devam ediyor. Siz de Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ne gelin ,alışveriş te de etkinlikte  de hem farklıyı hem de  kaliteyi yakalayın.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x