Ankara Podium Alışveriş Merkezi, her hafta sonu düzenlediği çocuk etkinlikleriyle Aralık ayında yine çok eğlenceli!

Podium Alışveriş Merkezi, düzenlediği kampanyaları ve çocuklara yönelik sevilen,takip edilen çocuk etkinliklerine  yılın son ayı Aralık’tada hız kesmeden devam ediyor.
 
Çocuklar Yeni Yılı PODİUM’da karşılıyor!
 
Düzenlediği birbirinden keyifli öğretici çocuk atolyeleriyle minik ziyaretçilerinin gönlünde taht kuran Podium Alışveriş Merkezi,Aralık ayı boyunca her hafta sonu keyifli atölyeler hazırladı.Üstelik minik ziyaretçilerin atölyelerde ürettiği her ürün Podium Alışveriş Merkezi’nden ücretsiz hediye edilecek.
Yeni yıl çanta yapımından,kapı süsü yapımına ;hediye kutusu yapımından, Podium mini çam ağacı süslemeye kadar biribirinden renkli ve eğlenceli  ,Yeni Yıl Yaratıcı Çocuk Atölyeleri  özel alanı ile her haftasonu saat 14:00-18:00 ‘de gerçekleştirilecek.
 
PODİUM ‘da Her Haftasonu Çocuklara Ait!
 
Aralık ayında da Podium sahnesi çocukların olacak.İnter aktif olarak gerçekleştirilen sahne gösterilerinde bu ay Puppet Show,İllüzyon Gösterisi,Pandomim Gösterisi ve İpli Kukla Gösterisi minik ziyaretçileri bekliyor olacak.Podium Alışveriş Merkezi  yemek katında gerçekleştirilen ,çocuklara özel eğlenceli gösteriler her hafta sonu 15:00-17:00 ‘de misafirlerini ağırlayacak.
 
Ankara’nın kampanya  ve etkinlikleriyle takip edilen,alışverişte öncü markaları aynı çatı altında buluşturan Podium Alışveriş Merkezi’ne Aralık ayında da bütün  Ankaralılar davetlidir.
 
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x