Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 2018 yılına sayılı günler kala alışveriş keyfine eğlence katıyor!

Podium Alışveriş Merkezi yeni yıla sayılı günler kala ziyaretçilerinin haftasonu alışverişlerine eğlence katıyor.
 
Yürüyen Enstrümanlar  ve Gezici Yılbaşı Süsleri PODİUM’daydı!
 
Düzenlediği kampanya ve etkinliklerle ziyaretçilerinin memnuniyetini arttırmaya devam eden Podium Alışveriş Merkezi 2018 yılına girerken misafirlerinin haftasonu alışverişlerini renklendirmeye devam ediyor.
 
16-17 Aralık’ta ‘’Yürüyen Enstrümanlar’’  23-24 Aralık’ta Gezici Yılbaşı Süsleri PODIUM AVM koridorlarındaydı.Hem görselliği hem de müziği ile şaşırttı.PODIUM AVM ziyaretçilerinin bol bol resim çektirdikleri bu harika  etkinlikler görülmeye değerdi.
 
Üstelik NOEL BABA ile geçtiğimiz haftasonu AVM ‘de bisiklet turuna çıkan minik ziyaretçiler ilk yeni yıl hediyelerini de aldılar.
 
PODIUM AVM ‘de yılın son haftasonunda ‘’KUKLALI ÖZEL KAREOGRAFİ DANS GÖSTERİSİ’’
 
Süprizlerin yılın son haftasonunda da  devam edeceği PODİUM Alışveriş Merkezi’nde ,farklı bir gösteri daha sunulacak.Kuklalar eşliğinde kareografik ,müziğin ritmini yansıtacak bu harika gösteriyi sakın kaçırmayın.
 
Çatısı altında sevilen birçok markayı barındıran PODIUM Alışveriş Merkezi,Yeni Yıl Yaratıcı Atölyelerin’de ‘’Mini Çam Ağaçları ‘’süsleyecekler,                  
süsledikleri mini çam ağaçları  PODIUM’dan miniklere  ücretsiz hediye edilecek. Yoğun ilgi gören sahne gösterilerinde ise bu hafta sonu  Balon Katlama ve Pantomim gösterisi Food Court sahnede sevenleriyle buluşuyor!
 
2017 son günlerinde bütün Ankaralılar PODIUM AVM’ye davetli!
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x