Alışverişin kazandıran adresi Podium Alışveriş Merkezi yaza veda edip okula merhaba demeye hazırlanan öğrenciler için düzenlediği kampanya ile yeni bir eğitim-öğretim dönemine merhaba diyor.

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkez, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala okul alışverişi telaşı saran misafirlerini unutmuyor.
Podium Alışveriş Merkezi, 5-15 Eylül tarihleri arasında Podium’a gelerek aynı gün içinde 150 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçilerine Toyzz Shop veya Nezih’te geçerli olacak 25 TL değerinde çek hediye ediyor.
 
Okulların açılmasının yaklaşmasıyla birlikte minikleri okul heyecanı sararken bu dönem aynı zamanda veliler için de tatlı bir telaş anlamına geliyor. Podium’un bu kazandıran fırsatı sayesinde veliler hem hesaplı ve kaliteli alışverişin keyfini çıkartırken, kampanya sayesinde uygun fiyatlarla okul alışverişini de kolaylıkla halledebilecekler.
Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçiler, fiş/faturalarıyla birlikte danışma noktasına giderek alışverişlerinde kullanabilecekleri 25 TL değerindeki hediye çeklerini alabilecekler.
 
Kırtasiye alışverişlerinizde tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Ankara Podium Alışveriş Merkezi’ndeki bu fırsatı kaçırmayın.
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Arkadaşına Gönder

x