Podium Alışveriş Merkezi düzenlediği yoğun ilgi gören kampanyalarına 2018 yılında da devam ediyor.

Türkiye’de TROY özellikli ilk ve tek kartı  PODIUM BOOM KART ile ziyaretçilerine farklı ve kazançlı alışverişin kapısını açan PODIUM Alışveriş Merkezi  bu kez sömestr hediye alışverişlerini ödüllendiriyor.
 
Tek seferde 100 TL çocuk markalarından alışverişlerde anında JOYPORT’tan 10 TL değerli oyun çeki ve 10 TL yüklü her mağazada geçerli PODIUM Boom Kart işbirliği ile  ManiBux Harçlık kart 6 ay ücretsiz üyelik hakkkıyla birlikte  PODIUM AVM’den  ziyaretçilerine anında hediye ediliyor.
 
20 Ocak-4 Şubat    tarihlerinde aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL ve üzeri belirli markalardan  alışveriş yapan misafirler,alışverişleri  karşılığı anında JOYPORT  oyun çeki ve ManiBux Harçlık Kart kazanıyor,karne hediyesi alışverişlerinde çocuklara  2.karne hediyesini PODIUM AVM veriyor.
 
Çatısı altında sevilen birçok markayı barındıran ve her geçen gün sevilen yeni markaları ekleyen  PODIUM Alışveriş Merkezi  misafirlerinin alışverişlerini ödüllendirmeye devam ediyor.Sadece Podium Boom Kart sahiplerinin katılabileceği  sömestr kampanyasına ve özel etkinliklerine bütün Ankaralılar davetli.
Siz de bu fırsatı kaçırmayın,sömestr hediye alışverişlerini fırsata çevirin,kazanın.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x