Kadın ziyaretçilerin özellikle tercih etttiği ve etkinlikleri sürekli takip edilen Podium Alışveriş Merkezi ,Kadınlar Klubü’nü açtı.

8  Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle birlikte Hobi&Sanat ayı Mart da birbirinden keyifli  hobi atölyeleriyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıldı.
 
Kadınlar Günü kutlamaları ve müzik dinletisi eşliğinde açılan Podium Kadınlar Klubü Mart ayında sanat etkinlikleri ile Her Perşembe ,kurulan özel alanında ‘’Kadın değerlidir’’mottosuyla faaliyetlerini sürdürecek.
 
Kadınlar Klubü’nde sağlıktan spora ,sanattan müziğe birbirinden güzel etkinlikleri ile kadın ziyaretçilerine hizmet veriyor olacak.
Mart ayında ilk atölyesi Amigurumi ile yoğun ilgi gören Podium Kadınlar Klubü,15 Mart ‘da Para Cüzdanı Yapım Atölyesi,22 Mart ‘da Japon Sepet Örme Atölyesi ve 29 Mart ‘da Miyuki Atölyesi ile kadın ziyaretçilerine kaliteli kitleri ve alanında uzman eğitmenleri eşliğinde,özel alanında muhteşem hobi atölyeleri hazırladı.
Üyelik  ve atölye kayıtları ise hafta içi Podium Alışveriş  Merkezi danışma noktasından sağlanabilir.
 
Sanat ,spor ve sağlık ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz yeni Podium Kadınlar Klubü etkinliklerini siz de takip edin,hem fırsatlardan yararlanın hem de sevdiğiniz atölyelere katılın.
 
Tüm ziyaretçilerine değer veren,Podium Alışveriş Merkezi kadın misafirlerine özel hazırladığı etkinliklerini siz de takip edin,değerli olduğunuzu hissedin.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x