Dünyaca ünlü çizgi film DORAEMON’un Live Show’u çocuklarla karne sevincini yaşamak üzere Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

Moderatör eşliğinde Doraemon ve arkadaşlarının yer aldığı sahne gösterisinde minik izleyiciler Doraemon'un müzik,dans ve macera dolu dünyasına bir yolculuk gerçekleştirecekler.
 
8-9 ve 10 Haziran tarihlerinde her gün saat 13:00-15:00 ve 17:00 saatlerinde Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde buluşacak çocuklar ,moderatörün yardımıyla hikayenin seyrini dahi değiştirebilecekler. Minik izleyiciler görevliler eşliğinde sıra ile ailelerinden teslim alınarak etkinlik alanına giriş yapacaklar.
 
30 dakika süren sahne gösterisinin ardından minik izleyiciler küçük gruplar halinde sahneye alınarak 15 dakika süresince Doraemon ve arkadaşları ile fotoğraf çektirebilecekler.Üstelik katılımcı çocuklara Doraemon bilekliği hediye.
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi takip edilen ve beğenilen etkinlik ve kampanyalar düzenleyerek , minik ziyaretçilerini sevindirmeye devam ediyor.
 
KARNE SEVİNCİNİ PODIUM’DA YAŞAYIN!
 
8-9-10 Haziran tarihlerinde 2018 eğitim-öğretim yılını bitiren tüm çocukların karne sevincine Podium Ankara Alışveriş Merkezi ortak oluyor.Karnesini getiren tüm çocuklara sinema bileti ve oyun çeki hediye ediyor.
Danışma noktasında karnesini gösterene anında hediye ediliyor.
Bu harika etkinlik ve kampanyaya siz de katılın,karne sevincini doyasıya Podium Ankara’da yaşayın.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x