Satış Profesyoneli iseniz ve bunu meslek olarak görüyorsanız Sales Network platformuna katılmak için birinci aşamayı tamamlamışsınız demektir. Peki sonra ne olacak?

Sales Network platformu hem profesyoneller hem de üniversite öğrencileri arasında işbirliği ile satış mesleğinin gelişimine katkı sağlayacak iletişim çalışmalarını gerçekleştirmek üzere Pin Grup öncülüğünde kuruldu. Platform, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış yönetimleri tarafından destekleniyor.
 
Yıl içerisinde farklı etkinliklerle bir araya gelen Sales Network platformu, birbirinden değerli konuşmacıları ağırlıyor.
 
 
Bir de TALKS var tabii…
 
TALKS
 
Sales Network platformu, geniş katılımlı olarak satış profesyonellerini yılda bir kez TALKS kapsamında bir araya getiriyor. Satış Profesyonelleri Günü’ne denk gelen Mart ayının ilk perşembesi yapılan etkinlik, özel bir tema ile planlanıyor.
 
2017 yılında “Satış, hikayelerden oluşur” teması ile hayat bulan TALKS’un 2018 yılının ana teması “Satış 4.0” olarak gerçekleşti. Değişen satış dünyasının izlerini taşıyan içeriklerin alt başlıklarında, Kurumsal Girişimcilik, Dijitalleşme ve İşhayatında Kadının Güçlendirilmesi yer aldı.
 
2019 temasını 10 Ekim’de açıklanacak ve bu sayfada güncelleyeceğiz. Ama tarihimiz belli; 7 Mart 2019.
 
 
SATIŞ KARİYER GÜNLERİ
 
TALKS kapsamında gerçekleştirilen diğer bir uygulama ise Satış Kariyer Günleri. Üniversitelerin 2. ve 3. sınıflarından davet edilen öğrenciler gün içinde şirketlerin kariyer fırsatlarını dinleme ve insan kaynakları yönetimleri ile ilişki kurma fırsatı yakalıyor.
 
 
TURUNCU ÖDÜLLERİ
 
TALKS etkinliği kapsamında satış profesyonellerinin oyları ile belirlenen kendi kategorilerinin son 1 içerisinde en çok tercih edilen markaları “Turuncu Ödülleri” ile cesaretlendiriliyor. Detaylar için ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
 
 
KATILIM ve SIKÇA SORULAN SORULAR 
 
Üstteki açıklamalara ve videolara göz atabildiyseniz, amacımız ve faaliyetlerimiz biraz açıklık kazanmaya başlamış demektir. Sales Network platformumuzda yer almak için lütfen aşağıdaki bilgileri de içeren e-postayı salesnetwork@pin.com.tr adresine gönderin. Platforma kabul edilebilmeniz için geçerli koşullara sahip olduğunuzdan emin olarak, size daha ayrıntılı bilgi sunalım.
 
E-postada bulunması gereken bilgiler: Adınız-soyadınız, firmanız, ünvanınız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz ve linkedin hesabınız. Sizi daha iyi tanımak için mümkünse özgeçmişinizi de paylaşmanızı rica ederiz. 
 
Platforma katılım ücretli mi?
 
Yılda bir kez düzenlenen TALKS etkinliği dışındaki tüm faaliyetlere katılım ücretsizdir.
 
TALKS’a katılmayıp, diğer tüm faaliyetlere katılabilir miyim?
 
Başımızın üstünde yeriniz var. Geçerli koşulları taşıyorsanız, sizi whatsapp grubumuza ekleriz, çalışmalardan haberdar olur, TALKS dışındaki dilediğiniz etkinliğe ücretsiz olarak katılırsınız.
 
Peki biz ücretsiz katıldığımızda bu kadar çok etkinlik ve içerik için kaynağı nasıl buluyorsunuz, biri mi destekliyor?
 
Ergün Güler: Türkiye’nin en büyük satış profesyonelleri platformunu kurmak, daha sonra da dünyanın farklı ülkelerinde bu platformları çoklayarak ülkemizden dünyayı kuşatan bir “ağ yaratmak” hayalinin peşindeyiz. Buna ulaşmak için tüm satış profesyonellerinin gönülden katılımına ihtiyacımız var. Diğer tüm konularda Pin Grup gerekli desteği sağlıyor.
 
Ailemize hoşgeldiniz. Takipte kalmak için: https://perakendedunyasi.com/category/etkinlikler/sales-network adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK: PERAKENDE DÜNYASI

PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x