Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış profesyonellerini bir araya getiren Sales Network platformunun her yıl düzenlediği TALKS etkinliği kapsamında verilecek Turuncu Ödülleri için geri sayım başladı. Ödül töreninde satış profesyonellerinin gözünden en iyi markalar belirlenecek.

Pin Grup öncülüğünde kurulan ve Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen Sales Network platformu, satış profesyonellerini bu yıl da TALKS etkinliğinde buluşturuyor. Etkinlik kapsamında, platformun araştırma partneri BrandZone ile satış profesyonellerinin en çok tercih ettiği markalar “Turuncu Ödülleri” ile ödüllendirilecek. 12 farklı kategoride dağıtılacak ödüller, 1 Mart 2018 Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleştirilecek TALKS etkinliğinin sonunda düzenlenecek törende sahiplerini bulacak.
 
BrandZone tarafından yapılacak araştırma sonucunda en beğenilen kadın-erkek marka yüzleri, en çok tercih edilen teknoloji marketi, GSM operatörü, akaryakıt market noktası, kadın-erkek giyim markası, online satış platformu, ekonomik havayolu şirketi ve mobil telefon markası, yurt dışında faaliyet gösteren firmalardan en gurur verici olan ile beğenilen dijital banka reklamı kategorilerinde ödüller dağıtılacak.
 
Her yıl Satış Profesyonelleri Günü’ne denk gelen Mart ayının ilk perşembesi düzenlenen TALKS etkinliği, bu yıl 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşecek. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış profesyonellerinin katılacağı etkinliğin sunuculuğunu ünlü spor spikeri Nebil Evren üstlenecek. “Satış 4.0” ana temasının ele alınacağı etkinlik kapsamında katılımcılar; “Dijitalleşme”, “Kadının Güçlendirilmesi”, “Kurumsal Girişimcilik” konularında birbirinden değerli konuşmacıları dinleme fırsatı yakalayacak. Etkinliğin konuşmacıları arasında çok uluslu şirketlerin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, girişimcilik ve dijital dünyanın önde gelen isimleri de yer alacak.
PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x