İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) ve Pin Fuarcılık (PİN Grup) organizasyonuyla bu yıl 4. kez kapılarını açacak olan Yerli Market Haftası (YMH), 11-12 Aralık 2018 tarihlerinde WOW Convention Center‘da hayat buluyor.

Geçtiğimiz yıl 70 katılımcı firma ve 3600‘ün üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapan organizasyonun çalışmaları büyük oranda tamamlandı. “Birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla gerçekleştirilen YMH’nin anasponsoru “Arpacıoğlu” olurken, Gala Sponsorluğunu ise son 4 yıldır olduğu gibi “Kılıçlar” üstlendi. Ofçay, Parex ve Tat Kimya‘nın Kurumsal Sponsor tercihiyle yer aldığı etkinlikte, Sleepy Resmi Sponsor, Teksüt, Viking Temizlik, Karaali Çay ise Destek Sponsoru oldu. Özel kategoride yer alan Şen Piliç yine Aktivite Sponsoru olarak katkı sağlamaya devam ediyor.
 
Yöresel ürünlere İstanbul’un kapısı aralanıyor
 
YMH’de bu yıl yöresel ürünler için de özel bir alan oluşturuldu. Böylelikle, İstanbul’daki market zincirlerine ulaşmak isteyen küçük ölçekli lokal işletmelere özel koşullar sağlanarak yeni pazarlar için kapı aralanması hedefleniyor.
 
B2B’de 2019 konuşulacak
 
Etkinliğin özel formatlarından biri de önceden planlanmış B2B görüşmeleri. Stantlı katılan firmalar, özellikle görüşmek istedikleri yerli market zincirleri için randevu alarak 15’er dakikalık görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Talebin yoğun olduğu bu görüşmeler fuar alanında plansız buluşmalarla binlerle ifade edilen işgörümelerine dönüşüyor.
 
Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için
 
 
Ezgi Gülcan - egulcan@pin.com.tr - 0530 467 27 43
 
Sebahat Öcal - skefal@istanbulperder.org.tr - 0554 854 91 91 
 
ile iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x