JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yürütülen Rings Alışveriş Merkezi, yıl boyunca özel günlere yönelik gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalara bir yenisini daha ekliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’nin en gözde alışveriş merkezi Rings AVM, 24 Kasım Cuma günü kutlanacak olan Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimize sinema bileti hediye edecek. 24 Kasım tarihinde gerçekleşecek bu özel kampanyadan yararlanmak için değerli öğretmenlerimizin, Rings AVM Danışma bankosuna öğretmen kimliğini veya pasosunu göstermeleri yeterli olacak.
 
Rings Alışveriş Merkezi Hakkında
 
İstanbul Anadolu yakasının gelişimi en hızlı olan ve geleceğin itibar bölgesi olarak kabul edilen Sancaktepe’nin tam kalbinde yer alan Rings AVM;  yarı açık mimarisiyle dikkat çekiyor. 9 sinema salonu, seçkin markaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri ve hipermarket ile Rings AVM, aynı zamanda Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı da karşılıyor.  
 
RİNGS AVM
VEYSEL KARANİ, OSMANGAZİ CD. NO:158, 34885 SANCAKTEPE İSTANBUL
+90 216 2806850
http://www.ringsavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x