Teknosa, Anneler Günü’ne ve bahara özel düzenlediği kampanyalar kapsamında kişisel bakım ürünlerinden elektrikli ev aletlerine, akıllı telefonlardan notebook ve tabletlere kadar pek çok üründe sunduğu avantajlı fiyatlarla, bu Anneler Günü’nde de teknolojik hediyelerin ilk adresi olacak.

Teknosa, Anneler Günü’ne ve bahara özel, 4-13 Mayıs tarihleri arasında geçerli kaçırılmayacak indirim kampanyalarına imza atıyor. Teknosa’nın tüm mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli olan Anneler Günü kampanyası ile elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 35’e varan indirimler sunuluyor.
 
Saç düzleştiricilerden kahve ve çay makinelerine birçok küçük ev aletinin yanı sıra notebook, akıllı telefon, tablet ve aksesuarlarda da onlarca üründe 13 Mayıs’a kadar indirim kampanyası başlatan Teknosa, annesini teknoloji ile mutlu etmek isteyenleri Türkiye genelindeki mağazalarına ve teknosa.com’a bekliyor.
 
Bahara Özel “Harcadıkça Kazan” Kampanyası
 
Yine aynı dönemde Teknosa’nın başlattığı bahara özel “Harcadıkça Kazan” kampanyası kapsamında da belli bir tutarın üzerinde alışveriş yapanlar, küçük ev aletleri, akıllı telefon ve monitör gibi birçok farklı ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı yakalıyor.
TEKNOSA
BARBAROS MAHALLESİ, MOR SÜMBÜL SOK. NO:7/3F 1-18 NİDA KULE ATAŞEHİR GÜNEY, 34746 ATAŞEHİR / İSTANBUL
+90 216 4683636
www.teknosa.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x