Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, İzmir’in ayrıcalıklı alışveriş merkezi Westpark Outlet çocuklara unutulmaz bir yaz tatili sunuyor!

Hız kesmeyen etkinlikleriyle İzmir’in odak noktası haline gelen Westpark Outlet, yaz dönemi boyunca çocuklara özel hem eğlenceli hem de eğitici aktivitelerine devam edecek.
 
Anne ve babalar Ege’nin En Büyük Outlet’ i Westpark Outlet’ in fırsatlarla dolu mağazalarında alışveriş yaparken çocuklar ise düzenlenen birbirinden keyifli etkinliklerle tatilin tadını çıkartacaklar.
 
Kızılderili Macerası Geri Geliyor!
 
Kış döneminde yapılan ve çocuklar tarafından yoğun ilgi gören Kızılderili Kampı Temmuz ayı boyunca tekrar Westpark’ ta olacak! AVM içinde kurulacak tematik dev etkinlik alanında her hafta sonu yöresel kıyafetleri giyen minikler Kızılderili Kampı etkinliğinde gönüllerince eğlenecek. Çocuklar Kızılderili köyünde Kızılderililerin yaşayışlarını eğlenceli atölyeler eşliğinde öğrenecekler. Tematik alan içinde davul çalma, balık tutma, yüz boyama, at binme ve çömlek yapma ve daha birçok eğlenceli aktivite yapılacak. Temmuz ayı boyunca her hafta sonu tekrarlanacak etkinlikler 14:00-18:00 saatleri arasında olacak.
 
Botanik Akademisi ile Minikler Sebze Yetiştirmeyi Öğrenecek!
 
3-25 Ağustos tarihleri arasında ise AVM içinde kurulacak özel alanda çocuklar tarım ve toprak işleri ile tanışacak, gerçek bitkilerin ve tohumların toprağa nasıl dikileceğini ve bitki bakımı ile ilgili püf noktalarını verilecek olan eğitimle öğrenecekler.
 
Ağustos ayı atölye programı ise aşağıdaki gibi olacak.
 
3 Ağustos- Organik Tarım / Domates Yetiştiriciliği
 
4 Ağustos- Terraryum Yapım Atölyesi
 
10 Ağustos- Japon çimi ekimi
 
11 Ağustos- Yaprak Desen Çalışması
 
17 Ağustos- Organik Tarım / Biber Yetiştiriciliği
 
18 Ağustos- Roka/Tere/Maydanoz Ekim Atölyesi
 
24 Ağustos- Soğan Ekimi
 
25 Ağustos- Taş Boyama Atölyesi
WESTPARK OUTLET
REFİK ŞEVKET İNCE MAH. 2148/9 No:4 BAYRAKLI-İZMİR
+90 232 306 06 06
http://www.westparkoutlet.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x