Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. yıl dönümünü her yıl olduğu gibi bu yılda coşku ve gururla kutlamaya hazırlanıyor.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel 29 Ekim Pazartesi günü 17.00 – 19.30 saatleri arasında milli birlik ve beraberlik ruhunu yaşatacak marşlarla bando gösterileri sahne alacak. Bu yıl kuruluşunun 94. yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin sevinci ve coşkusu Yeşilyurt’ta bando gösterileri ve birbirinden renkli etkinlikler eşliğinde yaşanacak. Büyük küçük herkesin ellerindeki şanlı bayrağımızla eşlik edeceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlar, Yeşilyurt AVM ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Aynı saatlerde Pador dans topluluğu 12 kişilik ekibi ile Türkiye'nin farklı bölgelerinden seçilmiş halk oyunları fast food katında izleyici ile buluşturacak. Yine aynı gün fast food katında kurulacak olan alanda Karadeniz Jimnastik Okulundan gelen 6 ila 11 yaş grubu minikler, önce Artistik Jimnastik gösterisi yapacak, hemen ardından Japon boğuşma ve yerde mücadele esasına dayanan savunma sanatı Jiu jitsu ile hünerlerini ortaya koyacak.
 
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlar, bu muhteşem coşkuyu paylaşmak için tüm Samsun halkını davet eder. 
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x