Aile boyu rahatlık ve şıklığın simgesi As Merkez U.S. Polo Assn.’in 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonuna 122 yıllık USPA kültür mirası ağırlığını koyuyor.

Önceki sezonlara göre daha zengin bir ürün çeşitliliğine sahip yeni U.S. Polo Assn. koleksiyonu, kültürünü ve tarihinin izlerini bünyesinde taşıyan kıyafetler sunarak, uygun fiyat ve kalitesiyle sonbaharda yine As Merkez mağazasında müşterileriyle buluşuyor

Alev Ciliv tarafından hazırlanan U.S. Polo Assn. 2012–2013 Sonbahar-Kış koleksiyonunun genelinde retro tasarımlar dikkat çekiyor. Geleneksel polo ruhundan ilham alan tasarım detayları, USPA kültür mirasına (heritage) atıfta bulunuyor.
 
Dünyanın hemen hemen her yerinde oynanan Polo oyununu hem oynayanlar hem de izleyeler için kıyafetler sunan U.S. Polo Assn.’in yeni koleksiyonuyla ürün çeşitliliği genişliyor ancak markanın ana tarzı bozulmuyor.
 
Kadın grubunda jakarlı trikolar, ekose gömlekler ve tunikler, binici pantolonları, triko yelekler, kalın örgü şallar, 60’ları yansıtan retro paltolar, kürkler, kadife pantolonlar, taytlar, kaşe ceket, pantolon ve etekler koleksiyonun dikkat çeken parçaları.
 
Erkek grubunda öne çıkanlar ise hırka montlar, triko dış giyimler, oduncu gömlekleri, rahat kadife pantolonlar, yıkama ve boyama efektleri almış ürünler, gömlekte kol patch’leri, armalarda yün görüntüsü, İngiliz tarzını yansıtan kaşe ceket ve pantolonlar, ekose denizci kabanları gibi birçok çeşit ve renkte yeni tasarımlar bu sezon yine As Merkez Outlet mağazasında.
 
 
 

Arkadaşına Gönder

x