x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Boyner Grup, Dünya Perakende Ödülleri'nde Türkiye'ye birincilik getirdi
07.04.2017 - Moda / Mağazacılık
Boyner Grup, Dünya Perakende Kongresi kapsamında verilen ve perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Dünya Perakende Ödülleri”nde Türkiye’ye birincilik getirdi. Grup, Dubai’deki finalde Asistanım projesiyle “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” ödülünü kazandı.
Boyner Grup, perakende sektörünün, küresel çapta başarılı uygulamalarının ödüllendirildiği Dünya Perakende Ödülleri’nde (World Retail Awards) mağazacılıkta sınırları kaldıran Asistanım uygulamasıyla “Best Digital Customer Experience Initiative / En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’’ kategorisinde şampiyonluğu Türkiye’ye getirdi. Dubai’de düzenlenen Dünya Perakende Kongresinin kapanışındaki ödül töreninde ödülü Boyner Grup Proje Yöneticisi Seda Çınlar aldı.
 
Asistanım Global Uygulamalarla Yarıştı
 
Geçtiğimiz yıl başlayan ve tüm Boyner grup mağazalarında hayata geçirilmesi hedeflenen dijital uygulama ‘’Asistanım’’ ile perakende dünyasının global markalarının yarıştığı ödüllerde birinci olan Boyner Grup, En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorisi finalinde Dress in the City, El Corte Ingles, Marks&Spencer, Geant, Saudi Telecom, Singapore Telecom, Superdry ve Seymour Powell ile yarıştı.
 
2007’den bu yana gerçekleştirilen Dünya Perakende Ödülleri’nde bugüne kadar çeşitli kategorilerde ödül alan markalar arasında; Apple, Amazon, Vodafone, Net-a-Porter, Louis Vitton, Marks&Spencer, Macy’s, Ikea, Verizon ve Starbucks gibi önemli global markalar bulunuyor.
 
Perakendenin dünya finalinde Türkiye’ye birincilik getiren “Asistanım” satış danışmanlarına sağlanan özel tasarlanan mobil terminaller sayesinde hem müşterilerin hem de satış danışmanlarının hayatı kolaylaşıyor. Tüm mağazalardaki stokların ve ürünlerin anlık kontrol edilebildiği cihazlar sayesinde mağazalar sınırsız hale geliyor. Boyner Grup için özel olarak geliştirilen ve yüzde 100 yerli olan “Asistanım” uygulaması stok kontrolü dışında içinde ödeme sistemi de bulunmasıyla fark yaratıyor.
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
BOYNER
BÜYÜKDERE CAD. NORAMİN İŞ MERKEZİ 55/B1 34398 MASLAK İSTANBUL
+90 212 3357575
www.boyner.com.tr