Gebze’nin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi Gebze Center’da kurulan Kral Stüdyosu, son zamanların popüler isimlerinden Mehmet Erdem’i konuk ediyor.

22 Kasım Perşembe günü, “Mehmet’in Gezegeni” programına katılacak olan Mehmet Erdem, saat 16:30 ile 18:00 arasında müzik severlere albümünden parçalar seslendirecek ve dinleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak. 

   

Gebze’nin ilk ve tek alışveriş merkezi Gebze Center, pop müziğin sevilen isimleri alışveriş merkezinde kurulan Kral stüdyosunda Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor.
 
 “Herkes Aynı Hayatta” adlı albümüyle sıkça adından söz ettirmeye başlayan Mehmet Erdem, 22 Kasım Perşembe 16.30'da Gebze Center Kral stüdyosundan yayınlanacak olan “Mehmet'in Gezegeni”ne konuk oluyor.
 
Mehmet Erdem, hayranları için şarkılarını bu kez Gebze Kral stüdyosundan seslendirecek. Sanatçı, 16:30’da başlayacak olan “Mehmet’in Gezegeni”nde iki saat boyunca yeni albümünden parçalar seslendirecek ve gelen soruları yanıtlayacak. 
 
Gebze Center birinci katında kurulu bulunan cam stüdyodan yapılan Kral Pop TV, Kral Pop Radyo, 75 yerel TV ve 75 yerel Radyo ile ortak canlı yayını Gebze Center ziyaretçileri tarafından AVM içinden de dinlenebiliyor. 
 
 

Arkadaşına Gönder

x