GPS Genç Perakendeciler Sahada etkinliğinin dördüncüsü 22 Eylül Cumartesi Günü İstanbul Mövenpick Otel'de gerçekleştirildi. Dördüncü kez biraraya gelen gençler, sosyal medyadan orta gelir tuzağına kadar birçok farklı konuda bilgi sahibi oldu.

Yerli perakende zincirlerinin ikinci kuşak temsilcileri, Perakende.TV tarafından organize edilen GPS Genç Perakendeciler Sahada etkinliği kapsamında 4’üncü kez bir araya geldi. Perakende.TV'nin kurucusu Ergün Güler, yaptığı açılış konuşmasında; Bursa Şaypa ve Denizli Gün Market'ten yeni isimlerin de katılımıyla büyüyen GPS ailesinin günden güne güçlendiğini belirtti. "Öyle ki, 3'üncü ile 4'üncü GPS arasında genç kuşaktan üç arkadışımız dünya evine girerek, ailemizi ayrıca büyüttüler" diyen Güler, buluşmalardaki pozitif enerji için katılımcılara teşekkür etti.

Can Sungur’un “Sosyal medyada perakende için fırsatlar” başlığıyla yaptığı sunumu ilgiyle dinleyen katılımcılar, ardından sektörün duayen ismi Dr. Tahsin Pamir ile buluştular. Gençlerin karşısına “orta gelir tuzağı” içerikli yepyeni ve özel bir sunum ile çıkan Pamir, konuşmasının ardından soru yağmuruna tutuldu.

Coca Cola, Nestle, Parex, Unilever ve Ülker’in katkılarıyla hazırlanan GPS Genç Perakendeciler Sahada buluşmasının ev sahibi bu kez Parex oldu. Şirketin Genel Müdürü Ferhat Sucu yaptığı konuşmada, GPS’in önemine vurgu yaparak, birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve daimi destek mesajı verdi. 
 
Gençlerin aynı ilgi grubundaki kişilerle iletişim geliştirdikleri ve sektörün önde gelen markalarının temsilcileri ile sohbet etme fırsatı yakaladıkları etkinlik, bir GPS geleneği olarak perakendenin kadın liderlerinin konuşmacılara sunduğu plaket ile sona erdi. 
 
 

Arkadaşına Gönder

x