TPF, Unilever, Büyem ve Pin Grup iş birliğiyle hazırlanan Perakende Sertifika Programları (PSP) ilk mezunlarını verdi.

Satın alma yöneticileri için oluşturulan ilk sertifika programı olan PSP, meslekte gerek okullu gerekse alaylı olarak çalışan birçok kişinin deneyimlerini bilimsel platformda pekiştirerek yetkinliklerini artırmalarını amaçlıyor. Bu bilinçle gerçekleştirilen ilk programa dahil olan katılımcılar, PSP kapsamında hazırlanan profesyonel video eğitim içerikleri üzerinden gerçekleştirilen testler sonucunda elde ettikleri başarılarıyla sertifika sahibi olmaya hak kazandılar.
 
MEZUNLAR SERTİFİKALARINI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE ALDI
 
PSP’nin aşamalı olarak gerçekleştirilen eğitim modelinde genel yönetim içeriklerinin yanı sıra, kategorilere özel bilgilere ve güncel araştırmalara da yer veriliyor. Satın alma yöneticilerinin mesleğin inceliklerini özel eğitim videoları eşliğinde öğrenebiledikleri ilk online sertifika programı olan PSP, 3 modülden oluşuyor.  Program dahilinde, 1. ve 2. modülü tamamlayan adaylar son modüle geçmeye hak kazanıyor. Bu yıl, ilk mezunlarını veren PSP’nin, son modülünü başarıyla bitiren adaylar sertifikalarını Boğaziçi Üniversitesi Özger Arnas Salonu’nda, ünlü psikolog Prof Dr. Acar Baltaş’ın konuşma yaptığı bir organizasyon eşliğinde aldılar. 
 
PSP, 2018 yılında da hem satın alma yöneticileri hem de mağaza müdürleri için geliştireceği yeni sertifika programlarıyla geniş bir içerik havuzu oluşturarak tüm sektör tarafından ihtiyaç duyulan bir eğitim platformuna dönüşmeyi hedefliyor.
PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr

Arkadaşına Gönder

x