Farklı etkinlikleri ile ziyaretçilerinin memnuniyetini arttırmaya devam eden Ankara Podium Alışveriş Merkezi ,çocuklara yönelik etkinlikleri yanısıra düzenlediği ‘’Bence Çocuk Olmak ‘’konulu Ödüllü Poster Tasarım Yarışması ile de dikkat çekiyor.

23 Nisan özel kurgusunda Posta Gazetesi,Sinav Koleji Batıkent Şubesi ve Grafikir Reklam işbirliği ile hazırlanan yarışmada çocuklara hayal güçlerini gösterme imkanı sunuluyor.Yetenekli çocukların keşfedilmesi üzerine çocuk olmanın değerinden hareket edilerek serbest teknikte 7-12 yaş grubu çocuklar dahil ediliyor.
20 Nisan jüri özel değerlendirmesi sonucunda katılımcı eserler arasından ilk 3 derece belirlenirken, 23 Nisan saat 13:00 ‘de gerçekleştirilecek ödül töreninde 1000 TL,500 TL ve 250 TL lik özel PODİUM Hediye Çekleri ödülleri, yetenekli  sahiplerini bulacak.
 
Sanata ,çocuğa değer veren etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Ankara Podium Alışveriş  Merkezi’nin düzenlediği yarışmaya katılımlar sürüyor.Sen de katıl,hayal gücünü göster,yeteneğin keşfedilsin!
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x