Satış ve cirosundan memnun olan markalar aynı alışveriş merkezlerinde ikinci hatta üçüncü mağazalarını açmaya başladı.

Satış ve cirosundan memnun olan markalar aynı alışveriş merkezlerinde ikinci hatta üçüncü mağazalarını açmaya başladı. Öyle ki ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Viaport Asia Outlet Shopping'te 8 marka ikinci mağazasını açarken Simit Sarayı üçüncü restoranını geçtiğimiz ay hizmete soktu. 224 mağazasında ayda yaklaşık 2 milyon kişi ağırlayan Viaport, Avrupa'nın en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.
 
AYNI AVM'DE AYNI MARKAYA AİT İKİ MAĞAZA
 
Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olan Viaport Asia büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 22 bin metrekarelik yeni etabıyla ziyaretçilerine 50'ye yakın yeni marka sunan Viaport Asia, bu yıl toplam marka sayısını 224'ye yükseltti. Dünyanın en önemli markalarına ev sahipliği yapan Viaport'ta, Atasay ,Defacto, Guess, LC Waikiki ve Mavi'nin de aralarında bulunduğu 9 marka ikinci mağazalarını açtı. Ziyaretçilerine açık alışveriş caddelerinde hizmet veren Viaport, outlet anlayışı sayesinde uygun alışveriş imkânı sunuyor.
 
DÜNYANIN EN BÜYÜK KOTON MAĞAZASI VIAPORT'TA!
 
Türkiye'nin en önemli hazır giyim markalarından olan Koton, dünyadaki en büyük mağazasını Viaport'ta açtı. Kadın, erkek ve çocuk kategorileri başta olmak üzere tüm kategori ve koleksiyonların yer aldığı 4.700 metrekare alana sahip mağazada, yeni sezon koleksiyonlarının yanı sıra seri sonu ürünleri de bulunuyor. 1998 m2'sinin kadın, 1375 m2'sinin erkek ve 564 m2'sinin çocuk koleksiyonlarına ayrıldığı dünyanın en büyük Koton mağazası tek kattan oluşuyor.

Arkadaşına Gönder

x