İstMarina AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile ekranların sevilen şefi Danilo Zanna’nın keyifli söyleşisine ev sahipliği yaptı.

Sosyal ve kültürel aktiviteleriyle ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatan İstMarina AVM, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında, birbirinden değerli iki ismi ağırladı.  Ekranların sevilen yüzleri, ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile usta şef Danilo Zanna’nın bir araya geldiği söyleşide, kadın-erkek ilişkileri konuşuldu. Misafirlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, eğlence ve keyif dolu anlar yaşandı.

Kadın ve erkek ilişkisine dair keyifli söyleşi 
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşitliğin önemine dikkat çeken Burcu Esmersoy, “Biz kadınlar olarak, eşitliğin peşindeyiz. Kadınlar, senede bir gün hatırlanmamalı. Emeğimizin, değerimizin, fedakarlığımızın her gün bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Bizler çok özel varlıklarız, dünyayı güzelleştirecek güce sahibiz. Tüm hemcinslerimin bu anlamlı gününü en güzel dileklerimle kutlarım” dedi.
 
İki yıl boyunca birlikte radyo programı sunan, İtalyan Chef Danilo Zanna ile, başarılı sunucu Burcu Esmersoy’un, kadın ve erkek ilişkisine dair yaptığı söyleşide konuşan Zanna, “Kadınları hatırlamak için her gün kadınlar günü olmalı. Eşimizin veya sevgilimizin giyim ve yaşam tarzına müdahale etmemeliyiz. O nasıl isterse öyle yaşamalıdır. Kadınlar saygıyı ve sevgiyi hak ediyor. Ben eşimi çok seviyorum ve tüm kadınların bu özel gününü kutluyorum.” şeklinde konuştu.
 
İstMarina AVM’den çekiliş sürprizi
 
İstMarina AVM’de yer alan mağazalardan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, çekilişle son model Audi Q2 marka otomobil kazanma şansı yakalıyor. 15 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya süresince belirtilen tutarda alışveriş yapıp fiş ve faturalarını AVM içerisindeki kampanya stantlarına ibraz ederek onaylatan ziyaretçilerden, çekiliş sonunda bir talihli Audi Q2 otomobilin sahibi olurken, üçer kişi iPhone XS ve Samsung 4K UHD TV kazanma şansı yakalayacak.
İSTMARİNA AVM
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:147/6 – 219 Kartal / İstanbul
+90 216 586 51 51
Perakende TV
Firma Haberleri
İSTMARİNA AVM
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:147/6 – 219 Kartal / İstanbul
+90 216 586 51 51

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x