Podium Ankara Alışveriş Merkezi anlamlı bir projeye daha evsahipliği yaparak,el emeği göz nuru döken kadınlara destek oluyor ve emekçi kadınların günü olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü muhteşem bir program ile kutluyor.

6-7-8 Mart tarihlerinde Kadından Kadına Destek PLatformu işbirliği ile ‘’Marka Kadınlar ‘’ Podium Ankara ‘da ağırlanacak.El emeği tasarım ve organik ürünler standları ,alanında uzmanlarından sağlık,spor,moda ve astroloji  sohbetleri ile dolu dolu bir program ile festival Yeşim Kaya moderatörlüğünde sunulacak.
 
6 Mart’da başlayacak olan festivalde,  İlham Veren Yaşam Sohbetleri bölümünde ilk gün ,Güzellik Uzmanı Serpil Babacan ‘’Güzellik Sektöründeki Son Gelişmeleri’’,Stilist Moda Danışmanı Dilek TOZLU ‘’Modaya Dair’’,Astrolog Ayşe ULUSAL  ‘’Gökyüzünden Yeryüzüne Kadının Gücü ‘’konuları ile yer alıyor olacak.
 
Kadının sosyal yaşamdaki yerine farkındalık oluşturmak üzere , etkinlikleri ile destek olan Podium Ankara Avm festival programında 2. Gün  ise ;sağlık bölümünde
Diyetisyen Pelin Yüksel ‘’Metabolizmayı Hızlandıran  Besinler ‘’ ile önemli bilgiler aktarıcak,Enerji Uzmanı Ayhan Gültekin,’’Hayatınızın Mimarı Sizsiniz’’ ile dogru  enerji ile  hayatımızı nasıl yönlendirebilirizin yanıtları veriyor olacak.
 
Programda  yine ünlü Diyetisyen Neslihan Aktepe yeni kitabı Aşk Tadında Diyeti anlatırken,kitabının imzasını da yine Podium sahnede gerçekleştirecek.Yeşim Aşti ve ekibi ile Zumba Dansı ile performans gerçekleştirecek.
 
8 Mart günü ise Motosiklet Sporcusu ve Dünya Gezgini Serpil Kalaycı Motosiklet Sporu ile ilgili kadın olarak öncü olduğu dalda bilgiler aktarırken başarı hikayesini paylaşıyor olacak.
 
8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında düzenlenen kadına ,kadın emeğine destek veren ve farkındalık yaratan bu harika etkinliği ile Podium Alışveriş Merkezi’ne siz de gelin ,3 gün sürecek keyif alacağınız sohbetlere katılın,emekçi kadınların standlarına siz de destek olun.
 
8 MART PAL NOSTALJİ  YAYIN TIRI PODIUM’DA!
 
Pal Nostalji Podium’a  zamanı geri almaya geliyor.Pal Nostalji eskmeyen şarkılarla 13.00-17.00 saatlerinde ,80’ler 90’lar ve Dj Peformansı ile özel tırında Podium Ankara Alışveriş Merkezi açıkotoparkın’da sizlerle buluşacak.Üstelik yayına katılan Podium ziyaretçileri yine Podium Avm markalarından hediye çekleri kazanabilecek.
Kazandıran kampanyaları farklı ,farkındalık kazandıran etkinlikleri Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ne bütün Ankaralılar davetli!
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x