JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yürütülen Rings Alışveriş Merkezi, yıl boyunca gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalara bir yenisini daha ekliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’nin en gözde alışveriş merkezi Rings AVM’de, 25 – 31 Aralık tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Rings Club üyeleri, sürpriz hediye kampanyasına katılmaya hak kazanacak.
Alışverişleri karşılığında alacakları fiş ya da faturalarla yeniyıl kampanyasına katılmaya hak kazanacak Rings Club üyeleri, birbirinden farklı sürpriz hediyelerden birine sahip olacak. Rings Club Kartı olmayan ziyaretçiler ise AVM danışma bankosunda bulunan üyelik başvuru formunu doldurarak kampanyadan yararlanabilecektir.
 
Rings Alışveriş Merkezi Hakkında
 
İstanbul Anadolu yakasının gelişimi en hızlı olan ve geleceğin itibar bölgesi olarak kabul edilen Sancaktepe’nin tam kalbinde yer alan Rings AVM;  yarı açık mimarisiyle dikkat çekiyor. 9 sinema salonu, seçkin markaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, konforlu sinema salonları ve hipermarket ile Rings AVM, aynı zamanda Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı da karşılıyor.                                                 
 
 
 
RİNGS AVM
VEYSEL KARANİ, OSMANGAZİ CD. NO:158, 34885 SANCAKTEPE İSTANBUL
+90 216 2806850
http://www.ringsavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x