Teknolojiyi, hayalleri ve tasarımı motivasyon konsepti ile birleştiren motivasyon müzesi ‘Museum of Motivation’, 10 Eylül’de JLL Türkiye’nin kiralama ve yönetimini yaptığı Watergarden Yeme-İçme, Alışveriş, Eğlence ve Yaşam Merkezi’nde kapılarını açıyor. ‘Museum of Motivation’, birbirinden farklı alanları ve konsept odalarıyla ziyaretçilerini motive etmeye, renkli ve benzersiz bir deneyim imkânı sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk motivasyon temalı müzesi ‘Museum of Motivation’, Watergarden İstanbul’da 1.600 metrekarelik alanı, birbirinden farklı dekorlara sahip konsept odaları, farklı disiplinlerden tasarımcıların enstalasyonları ve son teknolojiler sanal gerçeklik, simülasyon ve arttırılmış gerçeklik gibi içeriklerle birlikte 10 Eylül’de açılıyor. 
 
Sanat, renk, deneyim ve etkileşimin ön planda olduğu müze, ziyaretçilerine interaktif bir sergi deneyimi sunarken, onlara şaşırtıcı sürprizler ve anlar yaşatarak, rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ziyaretçilerinin iç dünyasındaki motivasyonu ortaya çıkaran müze, içerisindeki tasarım mağaza Moti ve her masasında farklı bir deneyim sunan hem göze hem de damağa hitap eden restoranı Waga Mundos’la ziyaretçilerine daha önce tecrübe etmedikleri bir yemek serüveni vadediyor.
 
Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren JLL Türkiye’nin, kiralama süreçlerini yürüttüğü ‘Museum of Motivation’, dünyanın en fazla IP (Intellectual Property) ve patentine sahip deneyim tasarımı ajansı Marketing Toys Experience Design Group tarafından tasarlandı.
 
Sanatın Motivasyonla buluşması
 
‘Museum of Motivation’ ile sosyal medya entegreli deneyimler, teknoloji ve tasarımla birleşiyor. 
 
‘Museum of Motivation’ tekrar hayal kurabilmek, içindeki yaratıcı çocuğu ortaya çıkartmak, cesaretini toplamak, akıl oyunları ile hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını öğrenmek ve bu birbirinden farklı alanlarda fotoğraf çekmek isteyen ziyaretçilerini bekliyor.
 
Toplantı, parti ve davetlerinize yeni bir soluk
 
Sıradan etkinlik mekanlarından sıkılan, yeni ve konsept mekân arayışına çıkanları unutmayan ‘Museum of Motivation’, toplantı, parti ve davetler için tasarladığı konsept odasıyla kurumsal ve kişisel etkinliklerinize uygun alternatif bir mekân sağlıyor.
 
Alışılmış otel ve etkinlik alanlarından sıkılan kurumsal markalar için 1.600 metrekarelik modüler alanları ve renk değiştiren 350.000 top ile oluşturulan interaktif bir top havuzu içerisinde yer alan sahnesi ile bambaşka bir marka deneyimi ve kurumsal buluşma noktası sunan MoM kiralanabilir alanları ile de özel etkinliklerin fark yaratan yeni mekânı olmaya aday.
 
Güvenli Sergi Deneyimi 
 
Sınırlı sayıda grupları farklı zaman dilimlerinde ağırlayan ‘Museum of Motivation’, her grup sonrası alanı dezenfekte ederek ve çatısı açılabilen yapısıyla %100 temiz hava sirkülasyonu sağlayarak ziyaretçilerini Covid – 19 risklerinden koruyan güvenli bir sergi deneyimi sunuyor.
 

Arkadaşına Gönder

x