Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, sömestir tatilinde 6-14 yaş arasında tüm çocukları K’nex ile eğlenceyi inşa etmeye çağırıyor. 25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde K’nex Yapım Atölyesi, robot yarışı, K’force ve Stop Motion Film Atölyesi’nde çocuklar eğlenceye doyacaklar.

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde çocuklara hem eğlenecekleri hem de yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bir etkinlik sunuyor. 25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek K’nex etkinliğiyle çocuklar Espark’ta eğlenceyi inşa edecekler. 6-14 yaş arasındaki tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlik, Espark’ın -1. Katında 12:00 -19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Etkinlik alanının atölye bölümünde, çocuklar K’nex Yapım Atölyesi’nde kendilerine verilen kids kutularındaki parçaları bir figür haline getirecekler ve stop motion masasında figürleriyle yarattıkları hikâyeleri animasyon filmine dönüştürebilecekler. K’force atış alanında atış yapacak olan çocuklar, K’nex arenada ise yaptıkları robotları yarıştıracaklar.
 
ESPARK AVM
ESKİBAĞLAR MAHALLESİ ÜNİVERSİTE CD. NO: 21 26170 ESKİŞEHİR
+90 222 3330330
www.espark.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x