Beylikdüzü Migros AVM, sömestr tatilinde çocuklar keyifle vakit geçirip, hayallerini gerçeğe dönüştürsün diye çok özel bir etkinlik düzenliyor. 17-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve katılımın ücretsiz olduğu LEGO® Festivali’ne tüm çocuklar davetli…

Beylikdüzü Migros AVM, her zaman olduğu gibi sömestr tatilinde de çocukları unutmuyor ve onlar için çok keyifli bir etkinliğe imza atıyor. 17-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek LEGO® Festivali ile çocuklar hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalayacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, çocuklar LEGO® Friends ve LEGO® Starwars alanlarında doyasıya eğlenecek.
 
4 yaş ve üzeri Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçilerinin katılabileceği etkinlikte, LEGO® Friends alanında çocuklar ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacak. LEGO® Starwars alanında ise uzayın derinliklerine dalarak oyuncaklarla eğlencenin tadını çıkaracaklar. 12.00 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek LEGO® Festivali’nde ziyaretçiler LEGO® karakterleriyle fotoğraf da çektirebilecek. Bu keyifli etkinliği sakın kaçırmayın!
BEYLİKDÜZÜ MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARIŞ MAH. SAKARYA CAD. NO:1 34520 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
+90 212 8520001
https://www.beylikduzumigrosavm.com/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x